Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ az, hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy a pasi spriccel vagy csak kifolyik?

Figyelt kérdés

Elég tapasztalatlan vagyok még ezen a területen. Eddig 2x élvezett el a pasim úgy hogy láttam és nemvolt rajta óvszer. 1x spriccel, 1x pedig csak kifolyt. Ezt mitől függ?

19/N


2019. júl. 1. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire van felizgulva, mikor élvezett el utoljára, milyen sokáig tartott az aktus.
2019. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kifolyik,nincs teljesen felizgulva.Minnél jobban fel van izgulva annál nagyobb a spicc.
2019. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ondó sűrűség, ritmus, izgalmi állapot, pc izom összehúzódás erőssége van rá befolyással.

32/f

2019. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabbak az egyéni különbségek. Van, akinek szinte mindig spriccel, és van, akinek általában csak kis löketekben kibuggyan. Az ejakulációban az ondóvezeték, az ondóhólyag, a prosztata, a húgycső és a kismedence izmai mind résztvesznek. Az izgatás folyamán termelődő váladékok egyre hígabbá teszik az ondót, ezért a magas izgalmi állapot több és folyékonyabb, ezért spriccelósebb ejakulációt eredményez. Az ondó összetevői lassan termelődnek újra, kivéve a prosztata váladékát, ami eléggé híg, ezért a rövid időn belüli második ejakulátum majdnem mindenkinél spriccelős.
2019. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Trollkodjunk kicsit.

Az a tuti, ha a csajba élvez a pasi, akkor nem kell nézegetni hogy mennyire spriccelt. 😆

2019. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bummer ***** válasza:

Ha legalább egy napja semmilyen orgazmus nem volt, akkor mindegy mennyi a mennyiség, de spriccelés van.

Ha már volt, akár adott napon, akkor a második, vagy a harmadikra nem jut annyi termelődött anyag és inger.

2019. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom... én mindig spriccelek.

Lehet nem minden alkalommal métert, de attól még nem csak kifolyik hanem kilövell.

Sosem volt olyan hogy csak kifolyt volna.

22/F

2019. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy izgalomtól függ. Van, hogy beleremegek, olyan jó érzés, mégiscsak éppen kifolyik, nem spriccel. Máskor meg spriccel messze. Ez olyankor fordul elő, mikor legalább fél órát verem, vagy ha 3 napig nem élvezek el. Olyankor vastag az állaga is.
2019. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6. Akkor én fordítva vagyok bekötve. Minél tovább várok, annál sűrűbb a cucc és mint olyan, annyi történik, hogy kiköpi a "cipőfűző végét", amit vagy sikerül kierőlködni vagy majdhogymár úgy húzok ki :D. Minél hígabb, annál messzebbre hord.

32/f

2019. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!