Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hány évesen masztiz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hány évesen masztiztatok először?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 17:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem szoktam pontozgatni senkit. :D Egyébként meg de, leírtam, hogy mit miért gondolok úgy, ahogy. Plusz személyes tapasztalatom is van benne. Nem tehetek róla, hogy nem vagy képes felfogni...
2019. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Nem arra céloztam, hogy te pontoztál volna le...

Bocsánat, hogy ilyen buta vagyok, hogy nem számítom hiteles érvnek azt, hogy SZERINTED 1000-ből egy olyan van, aki partnerrel éri el a legelső orgazmust. Nem lehet mindenki olyan észkombájn mint te. :)

2019. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Mert az hiteles érv, hogy szerinted meg nem így van? :D
2019. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
nincs mire fel érvelnem, ez a lényeg. Mert az állításod véleményalapú!
2019. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Az állításom tapasztalat alapú... Legalábbis eddig, amelyik nőnek nem volt egyedül orgazmusa, azok közül a legtöbbnek a partnerével se volt, vagy amelyikkel beszéltem, mind hazudott. :D

De amint említettem is, akad kivétel. De nem ez a jellemző.

A maszturbáció meg igenis elősegíti az egészséges szexuális fejlődést, az önkép kialakítását stb... De, amint már elég sokszor említettem, tök mindegy, hogy én mit mondok, mert az ország átlag szellemi színvonala sehol nincs semmilyen téren az elvárhatóhoz képest...

2019. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Igen-igen csak te vagy helikopter...

Mennyi az annyi? Kb. hány nö része a tapasztalati statisztikádnak? Min 100 megvan?

2019. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
1 évesen XD. #10-es tényleg 10 évesen???
2019. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
20-asnak: Rengetegen nem tudják megkülönböztetni a Hasznos és a Tetszik jelentését. Azért van egy csomó hullámzás 😯
2019. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
11 éves voltam
2019. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
13 èvesen, ha jól emlékszem.
2019. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!