Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak tényleg minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tényleg minden gondolata a szex körül forog?

Figyelt kérdés
Ha megnéztek egy lányt az utcán, akkor is olyan dolgok járnak a fejetekben?

2019. júl. 2. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nekem igen
2019. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nah most a kettő üti egymást... nem nézegetünk lányokat 24/7-be sehol... Viszont ha olyat látunk, aki tetszik, akkor persze, ott van a háttérben a szex is.


De emellett meg nem minden gondolatunk forog a szex körül, mert éhesek és szomjasok is leszünk naponta többször is. :D


Van az a mondás, hogy egy pasinak 3 dolog kell, kaja, szex a harmadikra nem emlékszem. :D

30/F

2019. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Általában igen, ha már egy jó ideje nem szexeltünk valakivel. Amúgy pedig nem. 20/F
2019. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen előfordul hogy elképzelem milyen lenne vele az ágyban, de nem a szex, hanem milyen lehet az illata vagy fogni a kezét megcsókolni átölelni stb..
2019. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nő vagyok, de én is mindjárt a szexre gondolok, ha meglátok egy nekem tetsző férfit.
2019. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan nőt látok aki bejövős igen. A szex meg amúgy egy egészséges dolog... :)
2019. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen.
2019. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Fiúknál igen, férfiaknál már azért vannak fontosabb dolgok is.
2019. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem pl. a házasságon. Szex csak a nászéjszakán! Így már azért nem vagyok annyira rámenős, ugye? Meglepődnél, hogy nem akarom az 1. randi után csinálni, majd meglepődnél, hogy még az 52. után se. De bíznék benne, hogy nem is kell annyi.


28F

2019. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!