Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Futároknál, postásoknál sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futároknál, postásoknál sok magányos nő próbálkozhat be?

Figyelt kérdés

Otthon felkeresik a nőt,mert visznek valamilyen csomagot.

Futároknál,postásoknál sok nő bepróbálkozik? Hallottatok már ilyen esetekről?



2019. júl. 2. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Idejük nincs! Max egy telefonszám csere, de nem hiszem hogy túl jellemző!
2019. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, a filmekben,... Am nem igazán..
2019. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Változó, attól függ milyen vonzó a postás, ha flörtölős típus-e a postás, de azért nem jellemző.
2019. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mikeXxX ***** válasza:
77%
Nagyon is téved aki azt hiszi hogy ez csak a filmekben van én csináltam és lett volna alkalmam nem is egyszer. 40f
2019. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Pizza futár ként dolgozok, megrendelők a pizzát kiszállítom és a nő felajánlja magát egy pizzaert. Nem egyszer éreztem már meg nőt pizzavsl😁👍.
2019. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Pizza futárkent dolgozok, megrendelik a pizzát, kiszállítom és a nő felajánlja magát egy pizzaert. Nem egyszer etettem már meg nőt pizzaval😁👍.
2019. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazolom, én is jártam már így. Háznál kellett dolgozni, és a nő próbálkozott, sikerrel.
2019. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!