Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti kipróbálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lackókám kérdése:

Csajok ti kipróbálnátok egy totál sötét helyen egy álló péniszt?

Figyelt kérdés
Órák vagy szex mind1 a kényes h semmit nem látnák csak odavezetnének egy álló farokhoz
2019. júl. 3. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha
2019. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

megnézném hogy mekkora és ilyen az alakja

utána kitapogatnám a pasit, hogy kiféle miféle pl nem csöves-e , de azt a sötétben is érezni lehet a szagát

aztán ha minden jó, gumit húznék rá és beleülnék

2019. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van erotikus szabadulószoba, ha ott bátor vagy, akkor beleülhetsz egybe, kamerák alatt.
2019. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

vannak swinger klubok ahol van sötét szoba. Teljesen fekete, baromira nem látsz semmit, még egy árnyalatnyi fény se szűrődik be.

Nekem ez izgató volt mindig is, mert nem tudod mi történik körülötted, csak a hangokat hallod.

Már szexeltem párommal ilyenben, érdekes, bár kicsit megijedtem, amikor valaki elkezdte fogdosni a fenekem, főleg, hogy pasi is csinálta (egy pár volt, és tapogatóztak)

Az a baj, hogy annyira nem látsz semmit, hogy vakként kell tapogatni és simán lehet, hogy összefogdos egy másik pasi téged a legrosszabb pillanatban.


Ha kontrollálva lenne a szoba, ki hogy megy be, akkor szerintem tök izgalmas lenne, még azt sem lehetne kideríteni, hogy mi történt odabent.

Érted, ha én nyalnám a páromat, de egy csaj közben leszopna, a párom nem jönne rá, max azt hinné, hogy a közelben egy másik pár csinál valamit és a poén, hogy még ki sem tudom deríteni ki volt.

2019. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az a sötét hely a fejedben van... :D
2019. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!