Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem beteges?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés
Itt szoktam olvasni,hogy egy csomo ember a Balatonon a vizben dug,meg maszturbal. Meg egyeb olyan helyen,ahol barki meglathatja. Olyat is olvastam h a vonaton maszturbal. Nekem ilyen eszembe nem jutna. Basszus,a szexualis tevekenysegek a 4 fal koze valok.

2019. júl. 3. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Pedig milyen jo a balatonban dugni L
2019. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Mi ez a szabadelvűség??! Szexelni csakis ágyban, takaró alatt, este, lekapcsolt lámpával szabad.
2019. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Itt arrol van szo,hogy nyilvanos helyen. Ahol masok is kozlekednek. Barki ulhet a vonaton,aztan ott veri.
2019. júl. 3. 17:17
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Beteges ha ennyire nem tudják kontrolálni magukat, de az ô dolguk
2019. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabadban sokkal jobb dugni mint 4 fal között
2019. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Vegre ertelmes ember. Csak ne legyen az O dolguk,mert erted kellemetlen,ha a farkat vonaton veri. Sajnos lattam eloben. Aztan meg ram is mosolygott. Kozerkolcssertok. Lelehet pontozni,de igy van.
2019. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy prűd fap#na, de egyetértek. Nem vagyok kíváncsi másnak a fa#verésére, miközben gyerekekkel fürdök a Balatonban...

Ha tudják teljesen diszkréten csinálni legyen, de en sem értem mi az izgató bennr

2019. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én már volt hogy a melletem hokizóra jó hangosan rákérdeztem hogy normális vagy? nem szégyelled magad hogy itt vered a farkad????! köpni nyelni nem tudott persze meg is értem ha egy rosszalóan néző kisportol magas férfi szól nem egy szende kislány a maga 150-160 cm akkor mindenk megjön az esze és tud viselkedni. A szexelésről annyit hogy van akiet izgat hogy megláthatják őket se bátorítanám csak drukkolom hogy ne vegyem észre.
2019. júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Én ha meglátnám lehet megkérdezném, hogy beszállhatok-e vagy kell-e segítség :D Pasira ez nem vonatkozik mert hetero vagyok.


Balcsiban annyi értelme lehet, hogy ott vannak jó csajok. engem egyébként nem zavar igazából az olvasással van egy szinten. Van aki olvas, van aki a f4szát veri. Egészségükre.

2019. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Sztem meg pont az a beteges, hogy te csak otthon a 4 fal között vagy kapható ilyenre. Én imádok a szabadban vagy bárhol máshol, ahol rajtakaphatnak.
2019. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!