Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha úgy vettem észre átnéznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy vettem észre átnéznek rajtam az utcán a fiúk akkor azt jelenti nem vagyok vonzó?

Figyelt kérdés

Nincs sok önbizalmam, ez lehet látszik is rajtam. Mondták páran, hogy jól nézek ki, fôleg arcra, mert talán kéne egy kicsit híznom, de nem tudok hinni nekik mivel a fiúk csak átnéznek rajtam. Gondolkodtam azon, hogy talán a kisugárzásommal lehet a baj, nem tudom. Én magamat nem látom azért csúnyának, nálam rosszabbul kinézô lányok után is forgolódnak.


19/l



2019. júl. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megnéznek téged is, csak magadnak sem vallod be.
2019. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy az öltözködési stílusom inkább bevállalós grunge stílus és fiatalabbnak nézek ki.
2019. júl. 3. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen az öltözködésed?
2019. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük sok a zombi, szerintem ha kedves vagy és próbálsz egyensúlyban lenni önmagaddal akkor menni fog a dolog.. 40 f
2019. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Igen, az auráddal van a baj. Amikor lefogytam vagy 10 kg-ot és egészen megváltozott az önbizalmam (miniszoknya, magassarkú), még vadidegen pali is lekanyarodott miattam az útról, hogy meghívjon egy italra. Fényes nappal.


Nem feltétlenül kell híznod, csak fogadd el önmagad és légy nyitott.

2019. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül azt jelenti, csak látják rajtad h nincs semmi önbizalmad. Az ilyen csajokat ritkán kedvelik.
2019. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugnálak
2019. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!