Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt mondta, hogy lábfétise van. De mi az? 18/L

Figyelt kérdés

2019. júl. 4. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

A fétis szó jelentését érted?

Rajongás,felizgatja.Nála a lábak.

2019. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, miért egyszerűbb regelni majd feltenni egy kérdést valamiről, amit a böngészőbe bepötyögve 10 mp alatt meg lehetne nézni? Még csak külön be se kell hozni a guglit vagy más keresőt, mert a böngészők 100%-a automatikusan használja a keresőmotorokat, bárhova is írod a keresendő szót. Miért? MIÉRT?!
2019. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Szerettem volna segitseget kerni. Nem kell lehurrogni.


#4 A labamat akarta du ni csak nem jott be. En nem csalpm meg a baratomat.

2019. júl. 4. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A barátod dugni akarta a lábad, de nem engedted neki, mert az megcsalás??? Hogy? Ha nem a puncid dugja, hanem máshogy elégíted ki, akkor az még nem megcsalás!

Ha meg nem a pasid a barát, aki megdugta volna a lábad, akkor fogalmazz egyértelműbben légyszi! :)


Egyébként a 3-assal értek egyet. Google. Csak sokaknak néha a gondolkodás is nehéz műfaj! :) Nem bántásból mondtam! :)

2019. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Jol fogalmaztam. A #4 akarta du ni a labam privibe,csak toroltek a kommentjet.
2019. júl. 4. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!