Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor közölnéd hogy körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közölnéd hogy körül vagy metélve?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Igen, közöltem is. :)
2019. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Já, hogy mikor.. szex előtt..
2019. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan èn nő vagyok. De szerintem nem kellene ennek nagy feneket keríteni. Nekem akkor is elèg szólni, amikor először a kezembe veszem.

"Sz*pásnál átok, d*gásnál áldás." Úgy tudom. Vagy nem? Mit kell máskèppen csinálni? Azt is meg lehet beszèlni, akkor, ott.

Ha napokkal az első szex előtt mondá ezt el nekem valaki, megkèrdeznèm miben kell vele máskèpp bánni. Viszont vannak olyan nők, akik nem szeretnènek indiszkrètek lenni. Így ők kèrdezni sem fognak. Napokig azon kattognak majd, mit fognak elrontani ha eljön az idő

2019. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Én örülnék a meglepetésnek🙂
2019. júl. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Szóval azt is közölni kell, ha nem vagyok metélve, nők?
2019. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez hülyeség, mert észre sem fogja venni..
2019. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közlöm előtte, mert ért már meglepetés...
2021. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!