Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Számotokra ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Számotokra ez mennyire furcsa/szokatlan? Mi az ami belefér?

Figyelt kérdés
Engem lanyként nagyon izgat a kötözős szex, de nem tudom hogy a férfiak ezt hogyan kezelik. Tehát hogy hogyan fogadnák, mennyire idegenkednek tőle, mi az ami esetleg nekik is bejönne? Tudom hogy nem lehet általánosítani, de szívesen meghallgatnék néhány választ ezekről

2019. júl. 5. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

En benne lennek, mindket iranyba. Igazabol amig szeklet vagy ver nem folyik, en nyitott vagyok. Vannak konkret otleteid? :)

28F

2019. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én lennék az alárendelt, pont ezért nem ötletelek, mert az is nagyon beindít, hogy nem én irányítok, azt csinál velem amit akar :)
2019. júl. 5. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Az én baratom anno nagyon szerette, de ez egyénfüggő szerintem ☺️ Ő ugyanolyan erőszakosan szerette a dolgokat, mint én. Kotozestol megjobban bevadult, volt kiskorbacs meg minden😊 jó is volt.

22l

2019. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Többnyire a pasik szeretik. 23l
2019. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
a kötözés jöhet simán a kérdésből én arra gondoltam hogy szerepcserét akarnál arra jóval kevesebb vevő lenne nem meglepő módon
2019. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Apivorous ***** válasza:

Nem idegenkedek tőle, volt olyan kapcsolatom ahol kikötözve- finomkodás nélkül szerette az exem.

Szerintem nincs is ezzel gond, csak nekem az is jól esik, ha valamennyire bújni is szeret a lány, ez pedig ennél az exemnél nem volt meg :D szex után szinte azonnal pattant fel és ment zuhanyozni .. azt pedig utálom. 24F ( ide kell írni, mielőtt jönne 3 privát, hogy lány vagyok -e )

2019. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem szokatlan és akkor jó ha mindkét fél pont megtalalja a közös hangot!Az tetszik benne ha kikötözhetem és úgymond alárendelt lesz élvezhetem hogy uralkodhatok rajta!

f

2019. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem irtóra nem jön be, de ha életem szerelmének ez lenne minden vágya, megadnám neki ezt az örömöt. Végülis nekem fájni nem fáj, nem is olyan dolog, ami undort vált ki, és ha neki ez kell, ennyit megtehetek érte. :)


(Egy mélytorkozásra nehezebben venne rá, mivel az nem csak nem vonz, de számomra kifejezetten taszító.)

2019. júl. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon elvezném főleg ha oda-vissza alapon is működne a dolog. Ha szeretnéd írok konkréttabban is. F
2019. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kipróbálnám egy nővel, de annyira nem izgat a dolog.
2019. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!