Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elítélendő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő ha azért akarok fizetős lányokhoz menni, hogy egyszerre ketten csinálják nekem?

Figyelt kérdés
Régi vágyam, hogy lenézzek, és egyszerre két lány szopjon. Nem vagyok nagyravágyó, megelégszek ha csak egyszer átélem, de ez bakancslistás már régóta. Szerintetek elítélendő ha ezért fizetek?
2019. júl. 5. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Alapból az elitélendő aki prostihoz jár, mert csak így tud puncihoz jutni. Ha nálad nem ez a helyzet, hogy nem tudsz felszedni 2 lányt ilyen célra, akkor szorri, de ez az őszinte véleményem, nő vagyok
2019. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod te milyen nehéz egyedül 2 csajt egyszerre felszedni, hogy minden stimmeljen, és ne gondolják meg az egészet?Lehet az egyiknek nem tetszik a másik csajban valami és már bukó is.
2019. júl. 5. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén! Képes vagy ezt a kérdést itt feltenni? Mit érdekel, hogy kinek, mi a véleménye?

Ha ez a vágyad és úgy érzed, másképp nem éred el, menj el k nénikhez és kész! Ha túl agyalod, akkor még így sem fogod átélni, mert nem mered rászánni magad.


Azt kell mondjam, meglehet valósítani hivatásos nők bevonása nélkül is, ha kellően férfias vagy, van némi vonzerőd és beszélőkéd. Jómagam nem vagyok egy Adonis, mégis összejött több hasonló élmény. Soha nem fizettem szexért, de nem ítélem el azokat, akik igen.

47F

2019. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát annyira nagy beszélőkém nincs sajnos.....
2019. júl. 6. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gond ,hacezt dzeretned,de ha kiszerezned probalni,elmesz,es kesz.
2019. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!