Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvastam, hogy hús, illetve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam, hogy hús, illetve vérpénisz. Ezvvicc vagy valoban letezik ilyen?

Figyelt kérdés
A fiuk tudjak azt,hogy nekik melyik van,,ha igen honnan?

2019. júl. 6. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Létezik, és igen tudjuk. De biztos lesz itt olyan, aki bővebben kifejti neked.
2019. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A ver pénisz ami lankadt állapotban kicsi es ha feláll neki többszörösére no. A huspenisz ami lankadtan is akkora mint állva, max 1-2 centivel nagyobb.
2019. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha ez igy van,akkor melyiknek orul jobban egy fiu,?
2019. júl. 6. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt állva szokás használni szóval majdhogynem tökmindegy, a húspénisz jobban mutat strandon oszt kb ennyi.
2019. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiúk, hogy ne tudnák, hogy nekik, milyen van? Hiszen minden nap többször a kezükbe veszik, nincs eldugva előlük. :) Akinek alapól nagy és merevedéskor nem sokat növekszik, az húspénisz, akinek pisilésnél nem nagy, de szexuális izgalommal megnő, az vérpénisz. Ha nem is tudja némelyik srác ezeket a kifejezéseket, avval akkor is tisztában van, neki miként működik.


Öltözőben, pl. uszodában, munkahelyen, nemigen szokták nézegetni egymásét, de azért óhatatlanul látják. Aki tisztában van a fenti kéréssel azonnal tudja, egyáltalán nem ciki, ha ilyen helyen valakinek kicsi a lankadt mérete.

Vannak viszont olyanok is, akik pechesek és kicsi mérettel rendelkeznek, ami nem is nagyon növekszik meg merevedéskor.


"Melyiknek orul jobban egy fiu?"

Annak, ami jól funkcionál és nem tartozik a mini fütyikhez.


Még annyit hozzátennék, a vérpéniszek általában keményebbek izgalmi állapotban, mit a húspéniszek és erőteljesebben képesek lövellni az ondót.

(Potenciánál pedig nem csak a pénisz számít, hanem a herék állapota, mérete is. Sőt, még a férfi lelki állapota is.)

2019. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat olvastam erről.De.Találtam egy cikket ami arról szól hogy a pénisz amikor potensebb,nyugalmiban is jobban kinyújtózik,"ugrásra kész".Ergo,néha vérpénisznek néz ki máskor meg húsnak.Ezt magamon is tapasztaltam.Sőt 17-20évesen kinézett 5-7centisnek és lett akcióban 14-17centi húsz év elteltével meg nyugalmiban 12-13 és ugrik 18-19re.Ki érti ezt.De igaz a szomszéd orvos sráccal voltunk nyaralni kölyökkoromban és nem volt nála úszógatya és anyumék kölcsönadták neki az egyik fecskémet.Akkora húsfarka volt hogy alig bírta belepakolni a a fürdőnadrágomba.De legnagyobb hogy beevezhettem a fiatal barátnőjével kettesben egy gumicsónakkal Agárdon :D
2019. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 ösnek igaza van .huspéniszem van és tényleg nem lesz sose betonkemény
2019. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A húspénisznek jobban örülnék nyilván, mert az lankadtan is szép nagy. Strandon, vagy ha valaki előtt boxerben mutatkozok, akkor kicsit ciki, hogy látszik, hogy kisfiús méretű a vérpéniszem lankadtan.
2019. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Lényeg az hogy mekkorára mered és a punciban milyen kemény tudsz maradni!Tudod e a hüvely végét nyújtani és pár perc viaskodás után össszerándul e a hölgy akár többször is!
2019. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze ez így van, mereven az enyémmel sincs semmi gond, de ha strandon pl vagy neadjisten öltözőben nagy húspéniszű férfiak előtt oda az önbizalom, mikor lankadtan nekem milyen kicsike.
2019. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!