Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek bejön ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek bejön ez a melltípus?

Figyelt kérdés

Kicsi, lógós és nagy bimbók. Amolyan "shaggy boobs". De legalább nagyon érzékeny. Ha egy csajjal minden más rendben lenne akkor ez kizáró ok lenne?

19L



2019. júl. 6. 22:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát miért ilyen aggódó at arca annak a hölgynek?
2019. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Pont az ilyen mellek őrjítenek meg, imádom...
2019. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25%

Hát nehezen tudom elképzelni, hogy egy csaj, akinek már 19 évesen lóg a cicije (annak ellenére, h kicsi), normális testű lenne. Szóval hogy nem elhízott meg ilyesmi. De azt sem tudom elképzelni, h egy kicsi kebel lógjon.


Szívesen nyilatkoznék, de ennek a kérdésnek így nincs értelme

2019. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: nincs túl sok tapasztalatod ezek szerint női mellek terén. Bizony, a kicsi is tud lógni, bizony, fiatal nőké is...
2019. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%

Milyen lehet az "amolyan shaggy boobs"? A shaggy bozontosat jelent, az nem a mell jellemzője, hanem a pináé. Talán saggy az ideillö angol szó, magyarul lógós.

Szép is az, amikor már annyira tudsz, hogy angolul előbb jut eszedbe, mint magyarul...

2019. júl. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a kéretlen okoskodást, utólag észrevettem hogy elírtam mert csak a kiejtésére emlékszem. De hála istennek mivel ilyen okos vagy ebből is megértetted hogy mire gondoltam, és válaszolni is tudtál, csak éppen nem a kérdésre.
2019. júl. 7. 02:49
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem szexi ez a mell forma, de amúgy is ha arra kerül a sor, a partnered mindent elfogad rajtad úgy ahogy vagy. 😃
2019. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

Igen, főleg ha hagyod, hogy játszon vele a partnered. :D Az meg, hogy érzékeny remélem arra akar utalás lenni, hogy be tud indítani elég könnyen, ha kényeztetik őket. :))

30/F

2019. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha a kiejtésére emlékszel, akkor tudod, hogy az angol sh felel meg a magyar s hangnak, míg az angol s a magyar sz hangot jelöli. Én csak azon nevettem, hogy felvágsz az angol tudásoddal...


A kérdésedre azért nem válaszolok, mert a mell nagyon fontos a számomra, ami miatt valószínűleg sok szép és élvezetes kapcsolatról maradtam le, ha annak a lánynak nem volt szép, izgató a melle. Tudom, hogy ez önzés, és hogy a mellnek nem kéne olyan fontosnak lennie... Azt jól gondolod, hogy az érzékenysége fontos, ha nem érzékeny, az elveszi az élvezet felét, számomra is.

2019. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon. F 40
2019. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!