Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még 18 évesen szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még 18 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig avval jon haverom hogy szedjek fel egy csajt aki eltudna nekem venni mert ez hogy nagyon gaz hogy en 18 evesen szuz vagyok pedig nem reg majdnem volt ra alkalom csak hat nem jott ossze :( 18/F

2019. júl. 7. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én 20 éves lányként vagyok szûz
2019. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
A legfontosabb dolog, hogy felelj meg haverodnak... Veszítsd el azonnal...
2019. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem gaz ilyen teren, mert nincs is olyan hogy gaz vagy nem gaz. Ne masnak akarj megfelelni. Itt nincs merce, a sajat izlesed, ami szamit csak.
2019. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem :).

Én is 20 voltam, mikor végre összejött... Tanulj a dolgokból, kezd ismerkedni... majd összejön! :)

2019. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a haverodra, mi köze van neki hozzá hogy te kivel mikor hogy szexelsz??

Ha te szeretnéd elveszíteni akkor tedd meg, de semmiképp egy hülye haver unszolására...

2019. júl. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem gáz. A haverok h..lye.

Viszont egy csaj szájába élvezni miután kefélés az olyan érzés amit sajnálni fogsz hogy nem csináltad addig mindennap.

2019. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hőcserélő ***** válasza:
Nyugi a haverod is szűz még és 20évesen is az lesz még
2019. júl. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz,kollégám 26 és szűz, jó ő már zárkzott tapasztalatlan ilyen téren, fél kimutatni a szerelmét stb. De attól még nem vagy gáz, én is kb 24 voltam amikor összehoztam, de az is unalmas volt és eseménytelen nem hogy éreztem volna bármit is :D 26f
2019. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!