Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csak engem izgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csak engem izgatnak az ázsiai fiúk?

Figyelt kérdés

Látok bennük valami különlegeset, főleg a japánok arcberendezése tetszik nagyon, de annyira szexuális az egész kisugárzásuk, és olyan szexin nyögnek...

Viszont még nem hallottam lánytól hogy oda lenne ezért, mindenki csak a négerekre bukik.



2019. júl. 7. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is nagyon tetszenek. 😍
2019. júl. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Sokan igy vagytok vele

En kicsit hasonlitok rajuk mert olyan a stilusom es valoban sok lanynak tetszik mondhatom

2019. júl. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak altalaban nekik kisebb...
2019. júl. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Valóban kisebb nekik,saját tapasztalat.De ez nem azt jelenti,hogy nem jók az ágyban.
2019. júl. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem izgatnak, sőt inkább taszítanak.

Ahogy a négerekért sem vagyok oda.

2019. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Engem is taszitanak.
2019. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jdfGabrella ***** válasza:
66%
Engem a többség taszít és a feketékkel is így vagyok.
2019. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem jönnek be. Barátnőm volt már kínai sráccal nagyon kicsi volt neki, nem élvezte a szexet hamar el is ment a srác. Szóval nem!
2019. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is bejönnek az ázsiai srácok.

A Türkmén (üzbég,kazak,tajik,ujgur) fiúknak,nagyobb van mint akármelyik magyar fiúval akivel voltam :D

2019. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Az a helyzet, hogy engem is izgatnak de nem csak az ázsiai fiúk, hanem az indiai, vagy pakisztáni férfiak is.


Az ázsiai férfiak többségének azért helyes arcuk van, és persze a kedvencem a sötét haj és sötét színű szemük az ami elvarázsol *.*.

2019. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!