Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex nálatok spontán szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex nálatok spontán szokott történni vagy megbeszélitek előre, hogy mikor fogtok szexelni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Is-is.
2019. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Is is. Néha jó megbeszélni ki mire vágyik, néha meg izgi egy kis spontaneitás :D
2019. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Figyi Édes? Ma 14:50-kor akkor megfoglak ***-ni téged, addigra nedvesítsd be magad és készülj valami kellemes háttérzenével hogy Zoli néni ne b_szogasson minket a szomszédból, hogy már megint túl hangosak vagyunk. Köszi!"
2019. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálunk a megbeszélés abból áll hogy elmondjuk kinek milyen vágyai vannak illetve hogy például főzés után szexelünk


de a spontán szex sokkal gyakoribb

2019. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

is-is de menetrend van nálunk általában mindig este meg reggel... valamikor kihagyjunk őket... mert pihenni is kell... vagy csak szimplán nincs kedvünk minden nap


napközben szinte sosem mert elfoglaltak vagyunk

2019. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó ötletnek gondolom ha előre megbeszélitek hogy mikor szexetlek.

Amúgy abszolút nem vagyok egy spontán ember,eljátszani meg nem fogom.

2019. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Minthogy mindkettőnknek van családja, megbeszéljük. Ez mit sem von le az élvezetből, és a spontaneitás nagyon gyakran úgy valósul meg, hogy az elveinkkel ellentétben (gyakran egész napi munka után) érkezés után azonnal egymásnak esünk, és nem zavarnak minket az illatok, nedvek. Egyébként én még sose éreztem semmi kellemetlent...
2019. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam a tervezés eléggé meg szokta ölni a vágyat. Az exnőm néha beprogramozta, hogy milyen jó lesz, mert eszünk valamit, megnézünk egy filmet, aztán jöhet a szex. Nekem ettől totál elment a kedvem, azt szerettem mindig, ha nincs előre megbeszélve az ilyesmi. Pl. masszírozásnak indul, de átcsap szexbe, vagy elalvás előtt megpusziltam a hónalját, nyakát, és neki ettől jött meg a kedve. Régebbi barátnőimmel néha egy vaksötét, elhagyott réten sétálva kezdtünk csókolózni, az vezetett szexhez, de olyan is előfordult, hogy birkózós verekedéssé fajult veszekedés váltott át heves erotikába.


42F

2019. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!