Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lepjem meg a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a párom?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a páromat. Erotikus masszázsra gondoltam eddig, de minden féle ilyesmi érdekel. Tudnátok tippeket adni? Szex terén mindenbe benne vagyok, kivéve a szerep játékokban😃 aki csinált már a párjának erotikus masszázst, letudna írni röviden hogyan csinálta vagy esetleg honnan vette a tippeket? Köszönöm 😊


24/lány



2019. júl. 7. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hármas.
2019. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na ez a második amibe nem megyek bele! :D de köszi azért :D
2019. júl. 7. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi baj a szerepjatekokkal? Az én párom odáig van érte 😄 beírod Googlebe hogy erotikus masszázs és videoknal nagyon sok hasznos segítséget kapsz, most néztem egyet lehet kikene próbálnom 😊

25l

2019. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fizesd be egy profihoz az tuti meglepi :D
2019. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jó cumi mindig feldob.
2019. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha te csinalod nem izgi:/
2019. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Beolajozod a testét, mert úgy könnyebb, de nem muszáj. A hasára fordul és kezded a nyakánál, majd a hátát végigmasszírozod. Nem kell sietni, hadd élvezze ki. Aztán mehetsz lejjebb, a lábszárát végig a talpáig. Ha bírja, akkor nyugodtan a talpát is, tuti élvezni fogja. Akkor kérd meg, hogy forduljon a hátára, maradj a lábfejénél és lassan indulj el felfelé, a lényeg, hogy soha ne siess, ameddig jól esik neki, csináld. Mész felfelé, de a nemi szerveket kerüld ki, menj a hasára, itt már inkább simogatás legyen, tovább fel a mellére, nyakára, fejére és vissza lefelé.


Nyugodtan játsz a mellbimbóival is, ha szereti, aztán a hasára vissza, a köldöke körül.


Lassan rátérhetsz a nemi szervére de itt se siess. Fogdosd és óvatosan masszírozd a zacskóját, majd lassan menj a hímvesszőre és simogasd, húzogasd, fogdosd. Lehetöleg, ha látod, hogy mindjárt elélvez, akkor menj vissza a zacskójára, hogy ne élvezzen el. Húzd egy kicsit az időt, ha van kedved, akkor akár szájjal is csinálhatsz dolgokat.


Amikor már úgy érzed, hogy idő van, akkor hagyd, hogy elélvezzen, csak vigyázz, mert nem kevés fog kijönni neki.



A lényeg, hogy most ő legyen közép pontban, teljesen lazuljon el, és élvezze a műsort. Nem kell semmit csinálnia, csak élvezni.


Figyelj az intimebb részeire, ilyenek a nyak, a mell, a talpa, lábujjak, a nemi szerv részei, comb stb.


Én a barátnömnek kb 60 percig szoktam csinálni, nálunk ez mindig bejön.


De tudnék még sok tippet adni

2019. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo be masoltad
2019. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel az előző ilyen kérdésben is én írtam. Tehát a saját hozzászólásom ide is betettem.
2019. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!