Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem ez qurvára izgat van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem ez qurvára izgat van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Én imádom, ha szex közben érzem, hogy, nedves a dolog és ha "ragadnak" a dolgok. Ez oly annyira szeretem, hogy nem csak a nemiszerv környékén, hanem mindenhol máshol, ahol érintkezik a két test, persze fejet leszámítva. Van olyan síkosító, amivel ha bekened a kezed és a másik kezeddel összedörzsölöd, akkor az egyértelműen csúszik, de ha csak úgy elemeled, akkor nyúlik és ragad. Nah ezeket a síkosítókat szeretem, és kb minden ember és a lánynak is mindenét bekenni vele. Takarítás persze van utánna, de szerintem bőven megéri.

Van akinek ez a ragadós, nyúlós téma még bejön, vagy egyedül árválkodom?

Férfiaktól és nőktől egyaránt várom a válaszokat.



2019. júl. 8. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Neked mi a nemed?
2019. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez miért fontos? 🤔🤨

Egyébként 90%, hogy ugyan az, mint neked.

2019. júl. 8. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
90%? Inkabb 50% nem?
2019. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön a sok testnedv nő létemre is. Az exem eleinte ódzkodott tőle, de aztán már semmi baja nem volt vele. Mondjuk én nem mentem el addig hogy sikosítót használjak(csak bizonyos helyzetekben pl:anál) mert nekem eleve sok nedvem van, szóval anélkül is van "nedves helyzet"
2019. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem,de a túl sokat nem.
2019. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyár esti izzadás jóféle, utána pedig ahogy a szellő bekúszik az ablakon...
2019. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
idegen anyagoktól való ragadás engem zavar, de ha összeizzadunk, pl nyáron teljesen összeragadva, nagyon izgat, az is, ha az arcát fröcsölöm tele, szeretek úgy csókolózni is. Barátnőm az egyik az elején , mikor még csak pár hete szexeltünk, mesélte, száj0ncsókolta a volt barátját lesz0pizása után, az totál kiakadt. én mondtam, én azt is szeretem. Hát a kiskutyája sétáltatása félbemaradt, rohantunk fel sz0pni, szexelni. teleélv.ztem a száját ,arcát, és smároltunk... feleségem is nagyon szereti, kérnem kell, hagyjon egy kicsit a szájában nekem is. de mikor a keze csurom spermás tőlem, vagy a nyaka, cicije, szeretek hozzá simulni, lecsókolni.
2019. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!