Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le lehet szokni teljesen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet szokni teljesen a maszturbációról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
L
2019. júl. 8. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nincs értelme teljesen leszokni róla. 16-17 évesen szinte egész nap ezt csináltam volna, aztán ahogy egyre több teendőm és problémám lett, a vágy is enyhült, így örülök, ha néha van még kedvem hozzá. Talán nálad is az van, hogy nincs mivel lefoglalnod magad, unatkozol.


N

2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2019. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos le lehet, de nem könnyű. Ha elkezded ritkábban csinálni, akkor egyre ritkábban is kívánod meg. De előbb-utóbb szerintem elő jön a vágy, meg ugye ha belefutsz valami olyanba, ami megtetszik, akkor megint csak bajban lehetsz.
2019. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene? :)
2019. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza van az első válaszolónak. Én kicsit több mint egy éve kezdtem maszturbálni, mióta olvasom a gyakori kérdéseket. Hirtelen több lett a szabadidőm, és azóta, pedig már húsz éves elmúltam.

Megdöbbentő, hogy addig nem is hallottam olyanról, hogy a lányoknak is lehet maszturbálni...

Pedig addig is éreztem, hogy kellene, csak akkor még nem tudtam, hogy ilyesmit érzek.

Tehát kibírható, hogy nem csinálod. Csak foglald el magad mással és ne nyúlj magadhoz. Akaraterő kérdése. Vagy keress párkapcsolatot.

2019. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez egy természetes dolog és jobb ha masztizol, mintha random srácokkal dugnál csak, hogy ne masztizz


meg a mennyiség helyett inkább a minőséget keresd

2019. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod még ezt az idióta kérdést Dezsőke?
2019. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos le, de minek? :)
2019. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én rendszere szex mellett is vibrizem magam néha, már csak unaloműzésképp is.

38N

2019. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!