Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha általában véve a férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha általában véve a férfiaknak nem tetszik a műmell és a kacsaszáj, akkor miért csináltatnak a nők?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 13:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem merné tagadni, hogy a második szexuálisan vonzóbb, belétek van kódolva. A nagy mell és telt ajkakat minden férfi vonzóbbnak találja. Néhány nő ezt próbálva kihasználni esik túlzásokba.
2019. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Az már nem vonzó! A természetesen szép a vonzó!

Legyen kicsit húsos! A vékony az ronda!

2019. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
10-es, azért ennyire ne egyszerűsítsd le. Nem vak ez a két típusú nő van :)
2019. júl. 8. 13:54
 14/23 A kérdező kommentje:
'nem csak...
2019. júl. 8. 13:54
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbáltam érzékeltetni, hogy a dús keblek és telt ajkak vonzóbbak. Akinek nincsenek ilyen adottságai, általában azok csinálnak magukból cirkuszi kacsát. Megfelelési kényszerből.
2019. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

6: Azért túlzásokba nem kell esni. :)))

Nagyon sok férfinak van olyan genetikai hátrányossága, hogy mikro-pénisszel áldja meg a sors. :( Szerintem ők nagyon is örülnének egy egészséges 15-16 hosszúságnak és mondjuk 4cm szélességnek. :)

Nem kell ide 25, nem a lovardában szeretnének ők sem udvarolni járni 😂


Btw nekem sajnos ez a nesze semmi fogd meg jól méret adatott. Mikronak nem mikro, de nagynak meg kicsi. 😅 (13/3.5 'asszem)

Sokáig frusztráltam magam emiatt, mára elfogadtam a helyzetet és megprobálok élni ezzel. (Nem mondom, néha azért rám jön a "vizsgadrukk", ha oda kerülök). Persze pár centit elfogadnék is, ide-oda, nem tagadom. :))))

2019. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
17: typos mindenütt, ehh. Lényeg remélem átment. :)
2019. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
azért amiért sokszor hülye ruhát és hülye sminket használnak: mert maguknak akarnak tetszeni
2019. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
33%
Most ez a divat, pár év múlva majd más lesz.
2019. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
46%

# 9


Akkor én meg megkérdezzem, hogy melyik tetszik nektek jobban?


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!