Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fúk miért szeretitek a duci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk miért szeretitek a duci csajokat? #bbw

Figyelt kérdés
(A kérdés csak azoknak szól, akik szeretik) hogy lássam tényleg megtudják magyarázni. Vagy csak azért mondják, h szeretik, mert véknyabbat nem kapnának.

2019. júl. 8. 16:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
92%

Én amiatt szeretem őket mert puhák és ölelnivalóak. :)

Illetve nagyon vonzanak a szép idomaik is.

De, ehhez fontos a kedves jellem is. :)

2019. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Jobb velük a szex!

Imádom, ha szük, de mély a punci!

Izgato érzés odasimulni és érezni a 150-200kg -t, lovaglóban meg mikor nembirok kimászni és erzem nem egy 40kilos deszka van rajtam, hmmmm...

2019. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom megmondani, egyszerűen falizgat... Na jó lersze csak módjával, szóval mindennek van határa, az ilyen betegesen kövér nők nyilván nem játszanak, de egy kellemesen telt az jöhet. De lényeg, ha ránézel valakira aki szexuálisan izgalomba hoz, nem tudod elmondani miért, egyszerűen kívánod a testét.
2019. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Na ez az amit nem lehet megmagyarázni.

Mint ahogy azt sem ha valaki a szőkét vagy a feketét szereti. Miért azt szereti? Csak.

2019. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedves és aranyos is az idomai mellett, akkor azt hiszem, hogy nálam nyert ugye van. Az említett 150-200 kg körüli súlyt még nem próbáltam, de a 100 és a max 120 teljesen tökéletes, mint akár egy 70-80..mert nem csak ettől függ. Hanem hogy legyen összhang és én is megfelelőek neki :)
2019. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vulgáris leszek,de én azért mert a duci csajokat rendesen mellbelehet baszni mivel az igazán jó mellek ott vannak.Plusz sokkal szenvedélyesebbek az ágyban.
2019. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert van rajtuk mit fogni.
2019. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Osztom 2-es és 6-os véleményét. A sovány csajok sem rosszak, de egy jó húsos pipi az igazi. Az sem baj, ha 150kg-s.

27/F

2019. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Itt írhattok egy ilyen lánynak :D
2019. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a nagy testüket kiélvezni! A húsos puncijukat nyalni-falni-dugni, a nagy kerek seggüket, a pufi melleiket és a hasukat fogni!
2019. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!