Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti bírjátok fizikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti bírjátok fizikailag a szexet?

Figyelt kérdés
Biztos nagyon megterhelő nektek fizikailag. Meddig bírjátok egy pózban és melyik a legkevésbé illetve leginkább megterhelő pozíció számotokra?

2019. júl. 9. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne bírnánk 🤷🏼‍♂️

Nem mérek időt meddig bírom melyik pózban,sokáig azt tudom.

A leg megterhelőbb ha a csaj az ölemben van,én állok,átkulcsolja a lábát rajtam és a fenekénél fogva én mozgatom. Az megterheli a lábat,derekat,kart. Jó kis edzés 🤷🏼‍♂️

2019. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5 percig bírom, és amikor fekszem a lány van felül azt bírom legnehezebben.
2019. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Muszáj, mert nem hajlandó meglovagolni.
2019. júl. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki bírja, aki szokott egy picit is edzeni, mondjuk heti 3-4 alkalommal.
2019. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
én huszonévesen már voltam együtt valakivel ami min. 1 órán át tartott
2019. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugyanabban a pózban azért egy idő után elkezd zsibbadni a lábam, főleg a térdeim. :D De egyébként jellemzően szerintem senki nem fizikailag fárad el. :D
2019. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
őszintén, néha baromira elfáradok, még 20 perc alatt is, nem csak a kellemetlen póz miatt, hanem mert pulzusom egy intenzív szexnál 180 és ha elsülök, olyan mintha kiszívnák az életenergiámat
2019. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mivel karban nem vagyok annyira izmos, így pl misszionáriusnál nem sokáig bírom tartani magamat pár percig csak, viszont ráhajolva, átkarolva, jóval több ideig


viszont úgy, hogy a partner 4kézláb van az ágyon és én mögötte állok a földön, úgy elég sokáig, mert lábban viszont elég izmos vagyok


lovaglóban alulról is szoktam mozogni, eddig élvezték a partnerek, ott viszont ami terhel az, hogy a lány rám nehezedik

2019. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát nálam már forditva van.

A farkam még áll és nem mentem el, de fizikailag már befáradtam sokszor. Ilyenkor ráültetem a lányt, vagy 69.

Nekem (és sok lánynak) nem feltétlenül maga a dugás a legnagyobb élmény, bár én már 20-onévesen is ilyen voltam.

2019. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez így 60 évesen valós probléma. Ha én vagyok felül, elfárad a karom. Ha alul vagyok, nem kapok levegőt. Ha oldalt fekszünk, nem látom a TV-t...

Komolyra fordítva nem értem, mi megerőltető lehet a szexben? Nem küzdősport ez! Ha netán elfáradunk, lassítunk, ha elzsibbad valami, pozíciót cserélünk. Ha megéhezünk, bekapunk valamit, ha jön a postás, elküldjük az anyjába. Soroljam még?

2019. júl. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!