Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hány évesek voltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány évesek voltatok, mikor elveszítettétek a szüzességeteket? Több lenn.

Figyelt kérdés

De őszintén, ha már egyszer válaszoltok.

Nőként kérdezem.

Pl.:

1. Én tudok olyat, aki elveszithette volna 15 évesen, csak nem akarta, mert a jelentkező lánynak volt pasija. Így 22 évesen veszítette el.

2. Tudok 2 embert, aki tényleg 15 evesen elveszítette. De egyiknek rossz élmeny volt az első, gagyi szex, a másik meg azóta is csak 2 éves kihagyásokkal tudott szexelni.

3. Tudok valakit, aki csak 24 évesen.

Na, érdekelne mások hogy jártak.


2019. júl. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen. Jó élmény volt.

Azóta rendszeresen szexelek, nem voltak ilyen kihagyások.

2019. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
19 éves voltam. Hónapok óta jártunk amikor megtörtént. Az elsőnél nagyon durván hamar elmentem, de utána a második már jó volt.
2019. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször lett volna alkalmam 17 éves koromtól számítva. Az elsőt én bénáztam el, utána 3-at én utasítottam kb el, mert 2 esetben nem volt az esetem a lány, egyben pedig konkrétan taszított. Végül 25 voltam mikor az első barátnőmmel elvesztettem. Soha nem problémáztam ezen.
2019. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

20, kapcsolat, 2 hónap után (exem is szüz volt még).

Jóó volt :).

2019. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

36 ;)


(Nem, nem pályázok az első helyre, de szerintem dobogós leszek :D )

2019. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a jövő zenéje, hogy valaha megfog-e történni...:(

30F

2019. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem kb. ugyanaz a sztorim, mint a 3-asnak. Ha akarom, az első barátnőmmel elveszthettem volna 18 évesen. Ha pedig igazán akarom, akkor már 16 évesen is megtörténhetett volna, mert volt egy csaj, akinek bejöttem. Nekem ő nem annyira, de lehetett volna bármi. És ezután is volt alkalom, még legalább 3. Igazából én voltam vagy béna, vagy nem tetszett eléggé a csaj és kihasználásnak éreztem volna. Én is 25 éves voltam végül. Úgyhogy most már elmondhatod, hogy "tudsz valakit, aki csak 25 évesen". Húhú, de izgi. Ez is elárul rólad amúgy valamit, hogy te ezt ekkora cuccnak tartod, hogy valaki csak 25 évesen vesztette el.
2019. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!