Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Hogyan reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Hogyan reagáltok ha egy férfi beleszól a fogamzásgátlás kérdésébe?

Figyelt kérdés

Nem rábeszélni szeretném, hanem éppen ellenkezőleg, nem akarom, hogy tablettát szedjen, mert sok mellékhatása van.. és nem szeretném kitenni esetleges komplikációknak, illetve féltem a libidóját, stb.


Ő már eldöntötte, hogy szedni fogja, de ennek ellenére szeretném lebeszélni róla, szerintem egyrészt a doki sem adott neki kellő tájékoztatást a lehetséges mellékhatásokat illetően, valamint ő is kissé nemtörődöm módon áll ehhez a dologhoz.



2019. júl. 9. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, és átgondolnám a dolgot.
2019. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha leülnél vele és elmondanád neki is ugyanezt, nyugodtan megpróbálnátok megbeszélni, megnyugtatnád hogy fogamzásgátló nélkül sem lesz semmi gond, és hogy te csak őt félted még le tudod beszélni róla. :)
2019. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, nagyon makacs.

Már beszéltünk róla és elutasító volt a reakciója, gondoltam ez is olyan téma mint az öltözködés:) Csak hát az egészsége miatt mégsem nagyon szeretném lenyelni a békát.

Talán később, hétvégén, amikor nyugi van még futok egy kört.

Köszi!

2019. júl. 9. 18:59
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Allergiás vagyok az ovszerre, nekem nem nagyon van mas választásom.
2019. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre fogja vágni a libidóját is, tapasztalat. Nekünk kishíjján ráment a kapcsolatunk.
2019. júl. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Bizony. Makacs súlyfelesleg (jelentős), hangulatingadozás, depresszió, libidó -1000000, pattanások, zsíros haj, száraz bőr. Ez mind a gyógyszer hozadéka.
2019. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Mondd neki másik opciónak a hüvelygyűrűt, annak nincsenek ilyen mellékhatásai.
2019. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdésre válaszolva, örülnék hogy foglalkozik velem és erre is gondol.
2019. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miért ragaszkodik a tablettához?
2019. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi! utánanézek.

Leginkább azért, mert a fejébe vette. :) Ilyenkor pedig nehéz eset.

2019. júl. 9. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!