Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ha véletlenül nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha véletlenül nálatok maradna pár napra egy ismerősötök bilincse, rátennétek a barátnőtökte, feleségetekre szex közben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 10. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
van saját
2019. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

miért jobb az övé, mint az ami nekem van?

meg ha sima szexshoppos, akkor esélyes, hogy szétszakadna, nem bírnak sokat, azok inkább dísz elemek, akkor már inkább kötél, vagy ragasztószalag

meg mit mondok neki ha tönkremegy?

2019. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen vackok nem sokat érnek, kétlem, hogy valódi bilincs lenne. Nálunk sikerült egy műbőr bokapántot is elszakítani, úgy hogy ez se bírna sok mindent... :D
2019. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valódi és nincs (még) saját.
2019. júl. 10. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Nincs 1000 forintod sajátra??
2019. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelné sőt nem is engedné szerintem, ezen kívül meg milyen helyzetből kifolyólag hagyná ott egy ismerősöm a bilincsét? Na gyűrtem a fantáziám de miért hagyná nálam?
2019. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 subrette ***** válasza:
85%
Airbnb szobában találtunk már bilincset. Nem hagytuk ki és használtunk.
2019. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül? Miért hagyna ott? Sántít a sztori haver
2019. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!