Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köztetek van ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van ilyen?

Figyelt kérdés
Aki fiú-lány barátságban a fiú de lefeküdne a lány barátjával?

2019. júl. 11. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Vanni van.

Csak lány nincs erre. Aki ezt jezelni tudja...főleg hosszú távon.


Ha van ilyen itt, nekem írhat.

22/F

2019. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van bizony. Egyszer majdnem össze is jött a dolog.
2019. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm, ahol a pasi meg a csaj ezer éve barátok, de a pasi dugná a csajt, csak a csajnak nem jön be.

Viszont a másik eset, az én és a legjobb haverom. Ő a fiú, én a lány. Kb 6 éves korunk óta ismerjük egymást, volt pár szexuális "dolgunk" egymással(pl.egyszer 16 évesen félrészegen "meglovagoltam" hogy csak egy bugyi volt köztünk) volt hogy smároltunk, volt hogy megfogta a mellem stb.. Többször mondta hogy jó csaj vagyok, és lefeküdne velem, ha nem lennék a legjobb barátja, de így, nem meri kockáztatni a barátságunkat.

18/L

2019. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én simán..
2019. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen, de ő nem 🤫😢
2019. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindig csak fordítva volt, hogy női barátnőim vagy belém szerettek, vagy szexelni akartak velem. ¯\_(ツ)_/¯
2019. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lánnyal feküdne le vagy a lány barátjával?
2019. júl. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!