Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha imádom a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha imádom a nagy melleket, de sosem volt hozzá szerencsém és már boldog házas vagyok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik de világ életembe imádtam a nagy mellű lányokat de az élet úgy hozta hogy valahogy sosem jött össze. Volt sok lány az életemben de most már nagyon boldog házas vagyok. Nagyon szeretem a feleségem, a szex is jó és nagyon eléggedett vagyok mindenével de egyszerűen megőrülök a nagymellű nőktől. Sosem csalnám meg de amikor meglátom a bögyös kolléganőimet, egyszerűen megőrülök a kíváncsiságtól.


Nem találtam eddig erre megoldást de azon gondolkoztam hogy esetleg ..elnézést a kifejezésért de fizetnék 1 qvának hogy 10 perc alatt kiélhessem a "nagy mell fogdosási" igényemet..vagy..ez 1 rohadt nagy ökörség?


Lett volna, és lenne lehetőségem akár most is "megcsalni" a feleségem és jó paraméterű lánnyal összejönni de nem akarok és nem is fogok.


Tudom hogy ezt is erősen megcsalásnak lehetne venni de..van erre egyáltalán lehetőség hogy fizetek valakinek hogy megfogjam a mellét?:D Semmi szex, semmi csók, csak tapi az én részemről.


Angliában élek és évente párszor utazom magyarországra, akkor gondoltam hogy össze lehetne ilyet hozni de komolyan nem tudom hogy mi legyen:D Jah és a szilikon mell a páromnál kizárva, a hideg kiráz a felfújt mellektől.


29/f



2019. júl. 12. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha csak mell fogdosás kell, akkor persze, menj olyanhoz aki engedi (striptease vagy hasonló) és éld ki magad. Amúgy meg nem nagy szám, csak azért vágysz most is rá, mert még nem csináltad.
2019. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem éld ki és majd alább hagy
2019. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A stripteasnél valami diszkrétebb kellene. Lehet valahol konkrétan nagy mellű hölgyeket találni akik ilyenbe benne lennének? Komolyan, szívesen fizetnék ezért csak azt akarom hogy el tűnjön a fejemből a kíváncsiság.
2019. júl. 12. 11:11
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
A feleségednek mekkora melle van?
2019. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, csak fordítva, a kis mellűekkel 😁
2019. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt mondanám hogy átlagos van neki. Semmiképpen nem kicsi de nem nagy.
2019. júl. 12. 11:21
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
figy, akkor én egyszerűen egy örömlányhoz elmennék óriás mellekkel és nem csinálnék semmi olyasmit amit te megcsalásnak titulálsz. Pl megfogdosod és kész. Ha neked belefér ez, akkor hajrá, ha pedig az is belefér, hogy a farkad közéjük rakd, akkor tedd azt. Éld ki a kíváncsiságodat és lépj tovább, így senkit sem bántasz meg
2019. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, te se gondolod komolyan, hogy ott állsz két hatalmas gurgulázó kanna előtt, és meg tudod állni, hogy csak kézzel tapogasd?


Mikor megöl a vágy, hogy motorcsónakozz, vagy beletemesd az arcod az óriás gömbölyded keblek mélyére...


Vagy csak szájjal rácuppanj a körkörös diszkrét parizerekből kiálló tűhegyes bimbókra, miközben rakétaporszívóként szippantod be őket, kiélve az ősi tejreflexeket?


El tudod hinni, hogy csak tapogatod, miközben zink-karbamid keménységű pulzálló pénisszel ott állsz a két cecei dinnyét idéző ikerpár előtt?


Gondolod meg tudsz állni?


A sírodra ez fog kerülni:

Tommy90, Élt 29 évet

Elhunyt: Bimbó általi halálban

2019. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy Te így lennél de én nem, és igen, meg tudnám állni.
2019. júl. 12. 12:41
 10/18 anonim ***** válasza:
az ember meg tudja állni, max csak ha becsapod magad akkor nem, de annyira azért legyünk őszinték, hogy csak olyat csináljunk, amit kontrollálni is tudunk
2019. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!