Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is melegnek néznétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is melegnek néznétek?

Figyelt kérdés

Ma azt hallottam az egyik kollégámtól hogy a hátam mögött bu_zinka hívnak. Nagyon rosszul esett, sírni tudnék. Azért zavar nagyon mert régebben is az iskolában annak hívtak. Meg barátnőm sem volt soha. De a lányok tetszenek az biztos. Meg szeretnék gyerekeket is majd.


Nem öltözködöm, viselkedem lányosan. Viszont kicsit visszahúzódó, és csendes természetű vagyok. De erről nem tehetek hogy ilyen vagyok. Meg nem szoktam káromkodni, meg mindenkivel normális vagyok. Ezek alapján ti is melegnek gondolnátok?

Miért bántanak ilyennel?


2019. júl. 12. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
igen.
2019. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem.


Szerintem teljesen normális vagy, próbálj meg kicsit nyitottabb, felszabadultabb lenni.

2019. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

F

2019. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem tartanálak melegnek, söt nagyon férfias tulajdonság, hogy ilyen öszintén beszélsz magadról.
2019. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

😥 Ne törődj velük!

De próbálj nyitottabb lenni, igenis tudsz rajta változtatni!

2019. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen mondjuk nálunk is volt, hogy a hasonlóan viselkedő gyereket a többiek b***-nak csúfolták. De nálunk csak a suliban történt ilyen, később már nem. Munkahelyen, elvileg felnőttek között azért kicsit meglepő szerintem.
2019. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban az ő lelki világukat minősíti.

A heterók amugy is szeretnek mindenkit buzázni, ettől érzik magukat heteróbbnak.

Ne vedd magadra, egyszerű lelkek.

2019. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!