Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg szemétség volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg szemétség volt a haverommal szemben?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este elmentünk bulizni többen is, az egyik haverom felszedett ott egy csajt és ők előbb le is léptek. Most dél körül mentem hozzá, mert úgy volt eredetileg megbeszélve, hogy megyünk együtt edzeni, de még csak akkor ébredeztek, szóval a csaj még mindig ott volt. Mondta haverom, hogy ő most nem jön, meg megkért, hogy dobjam haza a csajt gyorsan előtte. Nem volt nagy kerülő, szóval így hazavittem. Mikor odaértünk felhívott magához egy italra, de egyértelmű volt a dolog és szinte rögtön rám is mászott és hát nyilván nem utasítottam vissza. Ezt elmeséltem haveromnak és teljesen ki volt rám, hogy hívta a csajt, hogy találkozzanak utána is és visszautasította és biztos amiatt, mert hogy akkor is velem volt (amúgy már nem). Szóval még egyszer meg akarta volna dugni, de saját elmondása alapján komolyabbat nem akart volna tőle a későbbiekben sem. :D Jogos vagy sem? Csak mert szerintem nem. Egyébként én beszéltem a csajjal azóta, de ezt már nem mertem neki mondani. :D Én 20 vagyok, a csaj pedig 23.
2019. júl. 14. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem is szemétségnek nevezném, de nem túl elegáns dolog.
2019. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ugyanabba a szemetesbe ürítettél, amiben már ott száradoztak a haverod maradványai előző estéről. Gratulálok.

Egyébként kamu.

2019. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt etikus, de a csaj is egy kitömetni való ribi 😊
2019. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy kamu
2019. júl. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
Helyesen jártál el. Arról nem tehetsz,hogy a csaj erőteljesen promiszkuus. Ami ingyen van, annak örülni kell. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod! 39FHET
2019. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha úgyse akart a haverod semmi komolyat a csángók, akkor nincs gáz. Amúgy is a csaj akart veled adni mindenképp.
2019. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem tehetsz h a csaj egy világi rite rongy és minden falloszba bele ül ami szembe jön.

De tényleg nem etikus cselekedet főleg ha fontos a barátság.

De ha meg is dugtad tartsd meg magadnak az élményt. Vannak dolgok amit nem mondunk el senkinek se.

Lehet hogy ha másik buliban te szeded fel akkor nem lett volna gond .. De így eléggé gáz ..

Bár én is úgy érzem hogy kamu szaga van a sztorinak..

Ha mégis igaz akkor te egy utolsó suttyó vagy

2019. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el majd nemi beteggondozóba.
2019. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Nem egészen, nemrég szakított az exével, akivel elvileg majdnem 2 évig együtt voltak.. most az, hogy valaki egy hosszú kapcsolat után lefekszik pár sráccal, nem hiszem hogy olyan nagy dolog. De nekem kifejezetten bejön, ha egy csaj ribis, szóval még ha így van se zavarna.. :D Mitől gáz? Nyilván, ha egy olyan csajról lett volna szó, akivel komolyabbat akar, akkor nem dugom meg, de itt erről szó sincs. Fordított esetben engem nem érdekelne a dolog. :D
2019. júl. 14. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
A csaj mászott rád nem?? Innenstől kezdve tárgytalan.
2019. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!