Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mit szólnátok ha kiderüln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok ha kiderülne a pasiról, hogy olyan mint a szürke 50 árnyalatának főszereplője?

Figyelt kérdés

Domináns, eszközei is vannak, stb.

Szeretnétek egy ilyen pasival összejönni? Vagy csak szexelni? Vagy nem vonz a dolog?



2019. júl. 14. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem ez nem jon be, nem tartanam vele a kapcsolatot.
2019. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sikítva menekülnék tőle.
2019. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

A Szürke ötven árnyalata elég nagy elferdítés a Bdsm-hez képest...

Amúgy én szerintem összejönnék vele. Christian elég szerethető karakter a filmben, szóval ha olyanok lennének a pasinak a külső/belső tulajdonságai mint neki, akkor akár párkapcsolatot is el tudnék képzelni.

2019. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát ahogy Szirmai idézte: RUN!!!
2019. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy fiatal vagy jóképű, kő gazdag, magán géppel jársz, vitorlásod van, felhőkarcolóid, meg egy csomó sportkocsid?

Mert ha a könyvben Christian csak simán BDSM rajongó volna, akkor nem lett volna best seller.

2019. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ja, pont ezt akartam írni, hogy dollár milliárdos celeb cégtulaj, aki jól is néz ki. Autót vesz ajándékba, meg semmi se drága. Cserébe egy kis fenekelést simán ki lehet bírni. Még csak nem is durva szadista.
2019. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy a mindenféle lelki baját és komolexusat úgy próbálja feldolgozni, hogy engem üt-ver a hálószobában és ezt szexnek hívja? Kössz, de kihagyom.
2019. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint olyan gazdag volna?

Bár ez mindegy, mert az egy beteg elme, a szürke nem is a BDSM-ről szól, tehát felőlem lehetne akármennyi pénze is, ha fejben nem százas, akkor kerülném.

2019. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kb a szürke őrület előtt 2 évvel volt egy ilyen szexkapcsolatom. Véletlenül jöttünk össze, hamar tisztáztuk a dolgokat.

Viszonylag fiatal is volt hozzam képest, 29 éves volt én meg akkor 24, gazdagnak gazdag volt, volt játszó szobája is. Na nem annyira flancos, mint a filmben, de rendesen fel volt szerelve. Autója is csak 1 volt meg egy motorja és folyton a világot járta a munkájából kifolyólag. Néha engem is rábírt, hogy vele tartsák, de nem akartam függeni tőle.


A bdsmben nagyon ügyes volt, de a valóságban is szeretett irányítani. Kb mindent meg akart szabni, hogy milyen hajtű legyen a hajamban, milyen legyen a fülbevalóm, a parfümtől a sminkem.


Egy ideig mókás volt meg izgató, hogy mindenben irányít, de rájöttem, hogy nem vagyok alkalmas a teljes behodólásra és elváltak útjaink.

2019. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 De La Cruse ***** válasza:
66%

Már, hogy a pasi olyan mint a főszereplő csaj?

Biztos kellemetlen lenne.

2019. júl. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!