Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért nem mondanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem mondanak semmit, ha a hivatásos nők kerülnek szóba?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon sem válaszolnak nők egy ilyen kérdésre sem.
2019. júl. 14. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a férfiakat hozza lázba a hivatásos nő..
2019. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjak róluk? Nincs rájuk szükségem,meg nem is érdekelnek. Alja életforma számomra.
2019. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig leírom, hogy szánalmas, aki ilyenben részt vesz.
2019. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én azért, mert egyet se ismerek, egynél se voltam, és nem nézegetem a hirdetéseiket.

Tudom, hogy léteznek, de egyáltalán nem érint. Gondolom, te se szállsz bele egy eszmecserébe tamponokról.

2019. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem annyi a tapasztalatom velük, hogy egyszer beköltözött egy trió az unokatesómék szomszédjába, és addig böngésztük a rosszlányokat, amíg rájuk nem leltünk.

De ezt le is írtam párszor.

2019. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mégis mit kéne mondanunk? Szerinted minket érdekelnek a hivatásos nők?
2019. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert naponta van vagy 3 ilyen kérdés, és kimerito lenne rendszeresen az összesre válaszolni.

De ha ez megnyugtat, néha még így is be szoktam írni, hogy gusztustalan véglény az, aki kibérel emberi testeket, plusz más nőktől is látom, hogy szoktak reagálni, szóval fogalmam sincs hogy miről beszélsz.

Talán nyisd ki jobban a szemed..?

2019. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!