Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek ha a puncitokba élveznek? Vagy jobb ha a külvilágba ürül a sperma?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Televerni mind,hagy tocsogjanak.Ha nem punciba,akkor torokra mind egy cseppig😂
2019. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Pont most beszelgettunk sokat a baratommal, hogy en mindenhogy szeretem.


Ha a puncimba megy azert, mert olyankor tovig nyomja a baratom es erzem ahogy luktet es imadok ilyenkor ra is szoritani (bar sajnos igy neha sokszor kicsuszik)


Ha szamba megy azert is meg vagyok orulve, imadom fffuu.


Ha pedig kivulre megy, akkor csak a hasamon szeretem. De akkor csak ugy ha tenyleg spriccel. Fuhh azt is imadom.


Mindegyiknek megvan a maga "szepsege" :DDD

2019. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Puncimba a legjobb.
2019. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

szeretem punciba, mert jó érzés ahogy elönt a forró sperma. de szeretem a hasamra is, ha végig spriccel. mehet szájba, arcra is. én le is nyelem:)

38N

2019. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Az sem probléma ha belém élvez, de ha a testemre annak is megvan az izgalma. A hajamba viszont ne menjen!!
2019. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Az a legjobb, ha belém élvez.
2019. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
A legjobb ha a párom bennem élvez el
2019. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!