Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet velem a gond ha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ha még mindig nem voltam együtt egy lánnyal sem szexuálisan?

Figyelt kérdés

Lassan már 23 éves leszek, de még csak nem is csókolóztam.

Eléggé zárkózott vagyok, de nem nézek ki rosszul. Szerintem senki nem hinné el rólam.

De valamiért még sosem jött össze az hogy kölcsönösen bejjöjjünk egymásnak egy lannyal.

Már rohadtul idegesít, mert már azért vágyom arra nagyon hogy valakivel szerethessük egymást.

Eddig mindig úgy voltam vele hogy majd lesz, de az idő csak telik, de társam továbbra sincs.


Üdv.


2019. júl. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"De valamiért még sosem jött össze az hogy kölcsönösen bejjöjjünk egymásnak egy lannyal."


Ezt hogy érted?

Nem tetszett eddig egy lány sem akinek te igen?

Akkor nagyon válogatós vagy...

2019. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy én nem tetszettem egy lánynak sem. Vagy legalábbis nem tudok róla.

De sokan annyira hihetetlen módon jönnek össze. Nem hiszem el hogy nekem ennyire nincs szerencsém...

2019. júl. 14. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kib....szottul gátlásos vagy és ezt rögtön levágják a nők.
2019. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és gyanítom h olyan 10/4-5 pasi lehetsz, de te 10/9-10 csajt szeretnél. Eltaláltam?
2019. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozol is a lányoknál vagy a sült galambot várod?? Maguktól nem fognak odamenni hozzád.
2019. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!