Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti élveznétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti élveznétek?

Figyelt kérdés

Partnerem megkért, hogy úgy nyaljam ki, hogy mikor mar elvezne hagyjam abba majd utána folytassam (1 órán keresztül)

Én kicsit furcsáltam ezt az egészet, ti hogy álltok ezzel?


Ha van valami élményetek,véleményetek

Akár privátban is szivesen meghallgatom


2019. júl. 15. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Edging. Eleg alap egy normalis szexkulturaval rendelkezo embernel. Light BDSM dolog, meg nem talalkoztam olyan lannyal aki ne szerette volna. Hagyd hogy kaparja a falat a vágytól. Esetleg kis kötözéssel lehet kombinálni. :)
2019. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Nekem azért nem tetszik mert miközben csinálja sokkal intenzívebb élmény, viszont maga az orgazmus elég gagyi lesz tőle.
2019. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van aki élvezi, van aki nem - viszont ahhoz hogy jó legen kell hozzá tapasztalat, nem csak "de csinálnék már egy lánnyal ilyet" típusú vágy.
2019. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen én nagyon élvezném. Jó kis játék lehet.


L

2019. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!