Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell tisztítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tisztítani a fleshlight maszturbátort? Több lenn

Figyelt kérdés

Nekem a Fleshlight Girls sorozatból van az Eva Lovia Spice (anal) kiadás. Ez más anyagból van mint a többi, úgynevezett superskin, ami érzékenyebb a többinél, bőr érzetű és hőmérsékletű, ezért gondolom máshogy kell tisztítani, karbantartani, mint a többi fleshlight-ot. Utánaolvasgattam kicsit, és hivatalosan Fleshlight FleshWash-t ajánlanak fertőtlenítésre, és Fleshlight Renewing púdert pedig karbantartásra, hogy ne legyen ragacsos, és sokáig bírja még. Viszont ezek nem olcsó dolgok, ezért is kéne alternatív megoldás. Olvastam még néhány helyen hogy izopropil alkoholt használnak a fleshwash helyett, valamint kukoricakeményítőt (cornstarch) renewing helyett, ez még be is szerezhető, viszont ez általánosságban van értve, tehát átlagos fleshlightokhoz, az nem biztos hogy jó a superskin-es anyaghoz is.

Ezért is írjatok, kedves fleshlight tulajdonosok, hogyan tisztítjátok a játékszereitek, és persze hogyan tartjátok karban hosszútávra...



2019. júl. 15. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most írnám, hogy sima alkohol, de kiszárítja, hosszú távon megéri megvenni a hozzá kitalált tisztítót, én nem szórakoznék házi praktikákkal..
2019. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát, megnéztem eme cuccokat, milyen jó arc a cég aki feladja, a másik meg, hogy mustáj megvenni a hozzá kapható cuccokat mert úgy nem lesz hiba a termékbe. (De milyen drága egy ilyen cucc, juj!!)
2019. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy fleslightom, de csak nagyritkán szoktam használni, olyankor meg csak átmosom langyos/meleg vízzel előtte, meg utána és ennyi, meg nyitva hagyom a végén hogy száradjon. Gyakoribb használatnál nem tudom hogy nem e roncsolódik e jobban a gumis anyaga mondjuk.
2019. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha azonnal elmosod langyos vízzel, az is megfelelő, de esetleg lehet venni kézfertőtlenítőt (száraz kézfertőtlenítő), azt javaslom, hogy alkohol alapú és benzalkónium-klorid mentes kézfertőtlenítőt keress. Ami egyébként megtalálható (rákerestem) a fleshwash-ban, úgyhogy nem egy túl egészséges cucc. Vannak káros hatásai! Superskin ide vagy oda, ez is csak egy lágyított TPE, semmi más! Ami lényeges, hogy hagyni kell megszáradni, addig ne csomagold el, míg nem száradt meg. A púder sokáig elég, de sima kukoricakeményítő van benne, ne gondold, hogy más! Egyébként az enyém egészen egyszerűen szétszakadt, na azt nem tudod kivédeni. És egyáltalán nem mondhatnám, hogy annyira agyon lett használva. :D
2019. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Langyos víz, szappan
2019. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Langyos szappanos víz, vagy ott a Fleshlight tisztító, azt rendelhetsz is, ha azzal szeretnéd tisztántartani.
2020. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!