Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket az vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket az vissza taszít ha egy nőnek az ehyik szeméremajka nagyobb mint a másik? De jóval nagyobb. Titeket megrémit es inkább elutasitjatok vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy az első szexuális élményem rossz lesz emiatt. Vagy meglatja es vissza utasit.

2019. júl. 16. 08:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#6

Én elmondtam milyen szerintem semmi szükség nincs rá hogy lásd! És nem véleményt kértem róla hanem hogy ez valaki vissza taszít-e vagy sem.

Köszönöm megértésed valamit a válaszokat amiket kaptam!

2019. júl. 16. 10:52
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem mutatod meg senkinek, h akarsz szexelni?

:D

2019. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, van belőlük így is bőven elég, sőt... Emiatt teljesen felesleges aggódnod. Akinek a feje ott lesz a combjaid között, az nem fog ilyen marhaságok miatt problémázni. :D

30/F

2019. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13-asnak igaza van. Ha már odadugta a fejét....

Estleg,ha mégis beszólna,összeszorítod a combjaidat,s ő gyorsan bocsánatot kér! 😂😂

2019. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

F44 vagyok amúgy. Sosem problémáztam egy punci kinézetével sem! ;)

Az íze,az igen,az sokkal sokkal fintosabb,h odafigyelj rá! Ne bagózz,mert érezni rajta. S a kajával is figyelj. :)

2019. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, hogy nem esztétikus látvány. A szimmetria az emberi testen az egészség érzetét kelti az emberben. A szimmetria hiánya pedig azt, hogy az illetovel valami nincs rendben. Inkább visszautasitanam azt hiszem.
2019. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jelencsétöröjééé, nem értetted a #9 válaszoló humorát... Nem baj, de arra kiváncsi lennék, mit mondasz a nőnek az ágyban, amikor meglátod az aszimmetriáját, hogyan utasítod vissza? És remélem, neked nem lóg az egyik heréd lejjebb, mint a másik!
2019. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17.

Ki minek veszi éppen! Én nem humornak.

Nekem nem lóg jobban az egyik herém mivel volt egy motorbalesetem és “ott” is megsérültem de a műtét miatt most egyformák.

Aminek örülök is mert útálom a slamposságot..


És hogy mit mondok egy olyan nőnek akinek kilóg jobban az egyik szeméremajka?

Ugyanazt amit egy ápolatlannak, bocsi de meggondoltam magam...

Ugyanis nem fogok kötelező jelleggel bármit is megtenni csak azért hogy valaki ne sértődjön meg, de én kellemetlenül érezzem magam!


Kimerítő válasszal szolgáltam? Miszter önérzet..!

2019. júl. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!