Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnál bemutatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál bemutatnátok a nőt havernak/ismerősnek vagy zavarna ha ismerőssel szexel a partneretek?

Figyelt kérdés

Csak férfiakat kérdezek, akiknek volt már több szexkapcsolata! A nő így is-úgy is szexelget mással is, jelenleg keresgél fix szex partnert. Eddig az összessel csak egy szexig jutott, mert nem ütik meg a mértéket. Titeket zavarna, ha ismerőssel szexelne?


A partnerem volt hármasban több férfivel, biztos tudna olyat ajánlani, akinek megvan a méret is, tapasztalt is.


2019. júl. 16. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Én nem mutattam be ezeket a kapcsolatokat, teljesen titokban tartottam őket.
2019. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1, nem úgy értettem, hogy együtt megyünk grillezni az ő baráti társaságával. Szexről lenne szó csak.
2019. júl. 16. 11:42
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

nekem itt 3 különböző kérdés van:

- bemutatni havernak

- zavarna e, hogy mással szexel

- ajánlani valakit valakinek???


1: ha jó barátok vagyunk, akkor bemutatnám, mint barátot, nem mint dugópartnert. Ha csak összejárunk néha tombolni, de semmi más, akkor nem vesződnék vele, mert akkor nem barátságot keresek vele, sem szerelmet, szóval akkor maradunk dugásnál és nem szeretném, hogy bekerüljön a baráti társaságba. Ha már tovább megy a kapcsolat, az oké, de leírásod alapján a csaj össze-vissza van


2: szóval a csaj össze-vissza dug, nem üti meg senki a mércéjét. Ha nekem ő is csak egy dugás és nem akarnék tőle semmi komolyat, akkor nem zavarna. Felesleges féltékenykedni, mert itt csakis szexről van szó, és ha visszajön hozzád, akkor ezek szerint te tudsz valamit az ágyban, mert simán leválthatna másra. Érted, ha van egyszerre négy partnered akivel dughatnál, akkor tuti szinte mindig a legjobb szexet választanád, kivéve talán akkor, ha ő nem ér rá, vagy ha egy másik nagyon jól csinál valami mást (pl. orált), amit néha kívánsz


3: most akkor te is hármast akarsz tőle? ezt beszéld meg vele, biztos benne van

2019. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Inkább éljél normális életet te hulladék...
2019. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
# 3, én vagyok a nő. És van egy szexpartnerem, neki van kapcsolata, ő is szexelget másokkal én is. Voltunk már együtt hármasban, ő pl. nem ér rá eljönni utazgatni és jó lenne egy olyan partner, akivel el lehet menni ide-oda, csakis szexuális alapon. Nem kapcsolatot akarok, csak nem tudom, hogy megkérdezzem-e tőle, hogy lenne-e olyan férfi ismerőse, akinek bejönnék és nyitott lenne-e. Jó nő vagyok és nem nagyképűségből írom.
2019. júl. 16. 12:05
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha jó nő vagy mint ahogy írod nincs olyan pasi aki ne dugna meg.

Válogathatsz is bőven a pasik már csak ilyenek.

2019. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
# 6, de miért nem a kérdésre válaszolsz? :) Nem azt írtam, hogy farokhiányom van. Olyan partnert szeretnék, akivel jó is és tapasztalt és tudom, hogy akiről írtam a kérdésben tud ilyeneket, mert nem 1-2 férfivel volt hármasban. Érted?
2019. júl. 16. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira jó nő lennél, akkor nem csak dugába kellenél a pasiknak, hanem már rég párkapcsolatban élnél vagy kvajó egzisztenciájú top alfának.
2019. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos az egzisztencia, a szexpartnerem pedig top-top alfa, több tesztoszteron nem nagyon férne el benne. Hol írtam, hogy nem kellek kapcsolatra senkinek? Nekem nem kell kapcsolat, mert nem fér bele és jelenleg csak szexelgetni szeretnék. Pont, hogy sok férfi volt, aki többet akart és neki nem fért volna bele, hogy nem vagyok monogám és nekem nem elég egy partner. Miért térsz el a kérdéstől?
2019. júl. 16. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
9: arra azért kiváncsi lennék, hogy milyen “mérték”. az, amit nálad meg kell ütni? 😁
2019. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!