Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akinek rövid lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek rövid lenne?

Figyelt kérdés
Van olyan nő itt akinek 17cm rövid? Mert hallottam már ilyet

2019. júl. 17. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Azért ez a nagy hányadnak tényleg jó, de bőven olyan aki meg se érzi, hidd el!
2019. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az.
2019. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a 14-15cm az ideális. Nagyobbat nem szeretem.
2019. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kérdező, a #2 válasza nem mervadó!

Prosztatája van! Csak senki nem tudja mit keres itt, mindenki tudja hogy a bélcsatorna befogadóképessége, nagyobb mint a hüvelyé!

2019. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

nagy ritkán van lány, aki imádja a nagyon hosszút, mert anatómiailag az tölti ki igazán. De annyira ritka az ilyen lány, mint amennyire gyakori a 22 centis farok, vagyis kb 1%


De mint ahogy mindenütt írják, az idegvégződések eléréséhez, G-ponthoz elég 10cm is (vagy az ujjad), az amit csak egy viszonylag nagyobb farok tud elérni, az az A pont, ami beljebb van a vaginában.

Egy átlagos lánynál egy átlagos farok bőven elére az A-pontot, sőt még ujjal is el tudod érni, de egy olyan nőnél aki kimondottan nagy hüvellyel rendelkezik, annak lehet kell egy 16+ farok. Viszont azoknál is egy 17cm bőven eléri.

Amikor már ennél nagyobb farokra vágynak, ennél nagyobb ad kielégülést, ott az az érzés kell nekik, hogy teljes egészében kitölt a farok minden egyes centimétert, SŐT, ki is nyújtja, ki is feszít mindent, annyira, hogy már kellemes fájdalmat ad, ami egy extra lökést visz a szexbe.

És habár néha ez a nőknek jól esik, kb annyira vágynak rá, mint amennyire a férfi vágyik egy anál szexre, szóval néha jöhet, de nem halsz bele, ha nincs hónapokig vagy akár évekig.

2019. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd már ezt a rövid hosszú témát. Minden 2.azt kérdezi hogy megfelelő-e a mérete. Dugj meg sok nőt és megtudod. Tág pu..it oklozni szoktam, oda egy ló farka is kevés. Nekem 15-os van és eddig egy nő sem mondta hogy kevés lett volna. Nem a méret, hanem a tapasztalat számít.
2019. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
25cm alatt minden rövid. Mit kell ezt ennyit ragozni?
2019. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Kimondottan nagy hüvelyű barátnőmmel élvezem és vele passzolok mindenben.Mikor 22éves voltam olyan 15-16-17centiket mértem/vékony kb.3,8 voltam,konkrétan két kézre fogva emlékszem csak a 7-8 ujjam között lehetett a hegye vége,dupla ennyi idősen kicsit vastagabb szélesebb lettem és 17-18-jó19 centiket mérek ugyanúgy mérve és bejutok 17-18csőben ellenőriztem 8-9és fél ujjas lett.22évesen egyszer voltam jó 185magas nagy méretű nővel és nem éreztem a végét.Ezenkívül azóta minden nőnek elértem a végét.A vége nyújtásától ha jól és kitartóan mozogtam,orgazmusokhoz juttattam a partneremet.Ez a pont a méhszáj alatt van finoman mozogva nem megütve azt,olyan mint egy sarok.Megfigyeltem amelyik csiklósimogatásra és a g pont ingerlésére,tehát amikor csak félig jár benn a szerszám és ezeket élvezi annak jobban elég emiatt gondolom akár a rövidebb 13as szerszám.Amelyik nem kedveli annyira a nyalást hanem jobban egyből a behatolást és ráadásul érezhetően mélyebb féle és könnyen élvez hüvelyben annak a teljesen tövig tolt hosszabb szerszám olyan 16-17mélyen már igencsak jó lehet.De ha van 1centi plusszod az segít.Jót tesz a kerékpározás a faroknövelő fejő gyakorlatok ezt kihozni.Átlagnőnél van az hogy egy 17-18as szerszámnál mondjuk 3-4-5 centi kinn marad hátulról pózban és nem tudod rendesen berakni tövig.De sokszor előröl sem.
2019. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 25centi? Konkrétan 30-30+cm es az egész világon mondjuk a fele 4miliárd azaz 4ezer X millióból 5000ekkora férfi van. Tudod mekkora 25centi? Találtam kidobott 19cm sovány testet formázó műpélót.3x rámarkolok majdnem.Egy valódi 25re vagy 14 férfiujjat rá lehetne markolni!Az női kézből vagy 4X rámarkolna de inkább 5x! Az egy póniszerszám.Láttam pónis videón a nőnek az is csak félig ment be max 17-20között !Kb.Amit láttam két és fél férfimarok mélyen.2,5X7,2-7,5 ennyi.
2019. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!