Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti általában miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti általában miért hagyjátok el (nem keresitek) a nőt miután szexeltetek vele?

Figyelt kérdés

5-ször randiztam egy pasival, megvolt közöttünk a kémia, úgy tűnt, hogy komoly szándékai vannak: mondta, hogy jó lenne elmenni valahova nyaralni az idén, jövőben pedig valamilyen eseményre stb. Gondoltam, hogy együtt vagyunk az 5. randi végén lefeküdtünk. . Azóta nagyon ritkán keresett, és ha keresett is, rövidre fogta, azt mondta, hogy sok a dolga stb.

Tényleg olyan rossz lehettem az ágyban?


2019. júl. 17. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Vagy csak ennyit akart tolled :/

Sajnalom...en kerestelek volna utanna is.31/f

2019. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni akart. Sokmindent megtesznek/mondanak csak hogy legyen szex.
2019. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fél éven keresztül próbált elcsábítani . Megelégedne csak egy alkalommal?
2019. júl. 17. 20:32
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Hazugok! És a szexért azt mondják amit hallani akarunk..pedig jobb a fájdalmas őszinteség mint a hazugság. A bizonytalanság.

Tisztelet a kivételnek.

2019. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha szexről van szó, akkor kitartóak, szóval igen. Erre várt, megvoltál neki és kész, ennyi. Többet nem érdekled.
2019. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
A fél év alatt máshol is kielégült addig, amíg te beadtad a derekad. Ezért volt ilyen kitartó. Most megkapta ezt az egyet, amit akart, így jöhet megint más. Aztán lehet megint elővesz a jövőben, ha épp nem lesz másik nő. Szerintem felejtsd el egy életre. És legyél még óvatosabb, sok köztük a fa.sz címre hajtó példány.
2019. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy rosszul sikerült baxás után nem annyira vonzó az ismétlés. Sajnálom !
2019. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Inkább a szex nem lehetett túl jó!

Fél év után azért fura az az egy !

2019. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert már meg volt a trófea.
2019. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, még párszor le fog varrni. De semmi komolyság.
2019. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!