Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki ha szeretem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha szeretem a női lábakat? 24F

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki !:)

#4 Te honnan veszed ezt? Nem találkoztál normális nővel még?

21L

2019. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Eddig a legrugalmasabb párom az volt, aki hajlandó volt a hálószobán kívül is szexelni. De egy szexshopba sem lehetett vele sem elmenni akár szétnézni, mert hogy oda csak az aberráltak járnak. De még csak egy puszit sem engedett volna meg soha a lábfejére. Nem hogy esetleh többet... :(
2019. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 Ezt sajnálattal hallom. Én szívesen mennék szexshopba, vásároltam is már onnan de csak online mert én is kellemetlenül érezném magam ha be kéne mennem. Pedig biztos élvezetes lenne és hasznos körülnézni!

A #4 válaszolónak ezzel a mondatával: "Ennyit tudnak a magyar nők." nem értek egyet egyáltalán. Minden egyes magyar nőt általánosít. Korlátozott elmére vall.

Legközelebb ezt írd max: "Tapasztalataim szerint a magyar nők többsége".

2019. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 voltam
2019. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem ciki
2023. ápr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!