Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más fiúja is a fitymájában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más fiúja is a fitymájában tartja a makkját szex közben? A barátom azt mondja neki így kényelmesebb, mert amúgy túl érzékeny és akkor fáj neki, egyébként le tudja húzni, de nem szereti úgy, ez normális?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon furcsa volt az elején. Nincs fitymaszűkülete, mert volt már orvosnál és fizikai rendellenessége nincs a péniszét illetően.

Más fiú is szokott így szexelni, vagy az ő makkja lehet érzékenyebb mint a többieké? Lehet csak nekem furcsa ez?



2019. júl. 18. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Jól átvert!

De igen, a pasidnak fitymaszűkülete van, és nagyon fél megcsináltatni!

A makkot nem lehet a fitymában tartani, az nem egy tartózacskó!

Beszéld rá a műtétre, egy apró vágás, egy hétig kicsit kellemetlen, de ha kezeli és erölteti, 2-3 hét után ég és föld lesz az élete.

Amúgy sem játék egyébként, sokkal nagyobb baj is lehet belőle!

2019. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha felhuzva is teszi be, az kb az elso mozgastol hatra is huzodik automatikusan. Ilyet meg nem is hallottam. Es neki vegig ugy van az egesz aktus alatt?
2019. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első! Nem hiszem, mivel az orvos is azt mondta, hogy minden rendben van a péniszével, nincs szükség semmi műtéti beavatkozásra.


Másodiknak válaszolva, igen, úgy van neki, már a gumit is úgy húzza rá, az a pisilőnyílás:D látszik csak ki, a makk többi része rejtve van. Csináltuk már máshogy is, de mondta, hogy ne mert olyan érzéken most, hogy azonnal el fog durrani:D

Engem nem zavar, de mégis azért furi, mert az előző barátomnak más volt, igaz neki a makkja is szélesebb volt, a mostani fiúmnak viszont a makkja csak egy picivel szélesebb mint a törzse.

2019. júl. 18. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Lehetőség szerint soha nincs a fitymámban,hátrahúzva hordom mindig!


Ottvoltál vele,amikor orvoshoz ment?(mert szerintem,csak mondta neked,hogy ott volt)

2019. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mégis miért hazudna? Meg amúgy is ha az volna akkor szerintem fájna neki amikor szexelünk, nem csak érzékenyebb volna....
2019. júl. 18. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Es kezzel pl ha vered neki, hatra tud menni a fityma rendesen?

Probald ki, ha meg nem csinaltad.


Amugy fura, de ha egeszseges es a szexualis aktust nem zavarja akkor igazabol mindegy is.

2019. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hátramegy neki teljesen, de például amikor nem kézzel csinálom, hanem már bekapom, akkor visszahúzza magának vagy szól, hogy húzzam vissza, mert nagyon érzékeny neki:D Azt hittem csak viccel, de egyszer nagyon gyorsan elélvezett, azóta komolyan veszem.
2019. júl. 18. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Felhúzódik olyankor a bőr a makkról.
2019. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így húzom fel a gumit, de a kukacomon közben húzódik fel le a kupakon a bőr.
2019. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezt a hlyeséget...


Hogy lehet szopásnál is pl visszahúzni a fitymát???


Bocs te max egy félős tini fiú lehetsz. Mert ilyen nincs.

Menj orvoshoz nyugodtan. Ő azért tanult hogy neked segitsen. A tiéden kivül látott kb másik 1000-et.

2019. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!