Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan köztetek, aki már próbálta a linkre kattinva látható "pózt" és esetleg olyan, aki szereti is csinálni?

Figyelt kérdés
[link]

2019. júl. 19. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Próbáltam, a páromnak nagyon bejott, nekem nem nyujtott kulonosebb elvezetet
2019. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Próbáltam, viszont semmi különös nem volt.
2019. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nehéz lett volna leírni hogy mellszex?! Meg sem néztem volna. Ezt max. tinikorban izgató. Itt mindenki agyilag és szexuálisan visszamaradott?
2019. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Mi ezzal a baj te gyoker
2019. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bele ne szakadjon a kis kezecskéd 3-aska, abba csúnya gonosz hatalmas klikkelésbe! Attól mert téged nem izgat, mert mondjuk nincs melled, vagy frigid vagy, másokat még izgathat én pl messze nem vagyok már tini. MELLesleg ne csak nézz láss is, CíMKÉK! ;)
2019. júl. 19. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam é imádom
2019. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehez rohadtnagy csöcs kell meg 25 centi farok...nekem kicsi a csecsem a pasim meg 14 centis és ahová való oda tökéletes
2019. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!