Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők ti vállalnátok gyereket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti vállalnátok gyereket ilyen férfitől?

Figyelt kérdés

Én nekem még nem volt párkapcsolatom. Nem azért mert nem akarok, hanem nem találtam. Eddig ami lányokkal volt az néhány alkalmi szex, és kész. Összesen 4 lánnyal. (nem hülyítettem a lányokat, előre megbeszéltünk hogy mi lesz)


Még viszonylag fiatal vagyok apukának, de majd ha itt az ideje akkor lehet hogy emiatt nem vállalna tőlem gyereket senki, ha ezt megtudja?


2019. júl. 20. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Most itt az a gond hogy csak 4 lánnyal voltál ?.

Vagy mi ...


Szerinted csak olyannal akarunk gyereket aki végig dugott egy fél falunyi-t?


Ha szerinted ezen múlik akkor tényleg nem vagy érett az Apaságra

2019. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Attól vállalnék gyereket, akinek van lakása, és jó fizetése, egy gyerek felneveléséhez.
2019. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó! Az kevés gyereket válllalni, ha csak ennyiből àll neked, bele se kezdj!
2019. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesmi nem nagy gond, bár egy kicsit fura lenne belenevelni a párkapcsolatosdiba. Szerintem kell pár rossz tapasztalat ahhoz, hogy az ember rájöjjön, hogy mi működik és mi nem.


Viszont ezerszer rosszabb lenne, ha olyan múltad lenne, hogy megcsaltad az exedet, vagy ha manipulációval jutottál volna szexhez.

2019. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem tetszik hogy tudsz érzelmek nélkül dugni valakivel. Ez azt jelenti hogy nem egy az értékrendünk és nekem ez nem fér bele.

2019. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!