Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, számotokra is elítéle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra is elítélendő, ha egy nő már a legelső alkalommal megteszi ezt nektek?

Figyelt kérdés

Adott egy 20 éves lány és szintén huszonéves barátja.


A legelső együttlét során a csaj már letérdel a férfinak, és szájába veszi.



A férfi engedi neki.


Később ez a férfi elítélően szóvá teszi a haveri körben, hogy ribisnek gondolja emiatt a csajt.



2019. júl. 21. 11:34
1 2
 11/15 mantis religiosa ***** válasza:
Nagyon is dicséretes. A hapsi egy balfék. Én nagyon díjaztam volna. Remélem kirúgod minél hamarabb.
2019. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el. Kimondottan szeretem ha ribis a barátnőm. Örülnék inkább.
2019. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1, egyértelmű h fiúk, pasik mindfig is kibezsélik a csajokat, ezen nem érdemes fennakadni.

2, ugyanezt tezsik a lányok is, szal 1-1, hallottam épp elégszer, h melyik srácnak mekkora és milyen stb stb

3, az orális szex is szex, tehát nem értem, erre miért tekintenek egyáltalán megalázó dologként. én meg pont azt hagynám ott, aki így fogja fel a szexet.

2019. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem. Voltmár ilyenben részem.

És én is nyaltamki lányt első sexnél.

Meg egyéjszakásban is.

Viszont a csajszi helyében hamar lapátra tenném az ilyen faszit. És persze cserébe "elismerően" szolnék méretének kicsinységéről.

2019. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Első szexnél új lánnyal még jó, hogy ami a csövön kifér, a jelenlegi leányzó is beleadott mindent, nem is volt nehéz elfelejteni az előző lányt, pedig az is nagyon tudott. Az ágyban vetkőzze le mindenki a gátlásait, különben megette a fene az egészet. Ha ennyire nyámnyila a srác, akkor dobja ki a lány, majd lesz valaki, aki már az első alkalommal is értékelni fogja.
2019. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!