Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez Squirting?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez Squirting?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel szeretkeztünk,és eddig mindig egyszerű hüvelyi orgazmusa volt,de most mikor elélvezett azt mondta hogy pisilnie kell orgazmus közdben,de visszatartotta.Szerintetek sima orgazmusa lehetett pisi ingerrel,vagy squirting spriccelős orgazmus
2019. júl. 21. 19:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
még annyit hozzá teszek hogy nekem nagyon úgy tünt mindha az lenne mivel majdnem elspricfelte magát,csak nem merte,mert azt mondja hogy ő nem szeretne lepisilni...
2019. júl. 21. 19:59
 2/17 anonim ***** válasza:
Hiszen a barátnőd maga mondta, hogy pisilnie kellett. Innentől kezdve nem értem a kérdésed.
2019. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
orgazmus közben mondta ahogy élvezett
2019. júl. 21. 20:03
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet, hogy tényleg pisilnie kellett csak. A farok oingerli a húgygolyagot, ami miatt simán rájöhetett a pisilhatnék. Velem is volt már ilyen, sezx után rohantam is a WC-re.
2019. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nagyon érdekes volt,mos volt először olyan hogy orgazmus közben pisilnia kellett de utana átment rajta az az érzés..Ő neki még soha nem volt spriccelős orgazmusa..Szóval nemtudom komolyan hogy most mit higgyek 😕
2019. júl. 21. 20:12
 6/17 A kérdező kommentje:

ja és mikor orgazmusa volt ugye rezgett az egész teste, átjárta az az érzés,na és az közben monta hogy pisilnia kell,de úgy hogy full azt hittem hogy squirt...

amugy vissza lehet azt tartani??

2019. júl. 21. 20:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Spriccelésnél nincs "pisilni kell" érzés.

A spricc a Bartholin mirigyből jön, ahonnan a sima puncinedv is. Mivel ez is az ugyebár.

Ami a húgycsőből jön, az a kamu spricc, az valójában csak pisi.

2019. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, az ingerelt pisi pont ilyen. Legalábbis nálam. Nagyon jó érzés utána kiengedni :D
2019. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
szoval akkor squirtingje Lett volna vagy csak sima pisilnékemje?😂😂😂😂😂
2019. júl. 21. 20:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Mint írtam, a spriccnél nem érzi hogy pisilni kéne. És azt a pisivel ellentétben visszatartani sem lehet.

Egyszerűen csak pisilnie kellett. Előfordul, a farkad ingerelte a húgycső nyílást.

2019. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!