Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az a férfi, akinek eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az a férfi, akinek eddig javarészt nagy mellű barátnői voltak?

Figyelt kérdés
És éppen azért, mert ő kifejezetten a nagy mellekre bukik.

#nagy mell #dús keblek
2019. júl. 21. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak D felett.
2019. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem bukom a nagy mellekre, egyszerűen így jött ki
2019. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem teljesen mindegy hogy nagy v kicsi s melle, és jobban szeretem ha kicsi, az olyan aranyos , vonzó és szexi.

A lényeg hogy nem ez a fő szempont ami eldönti hogy akarom e őt v sem. ::))

Volt kicsi és nagy is ::))

2019. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. A legelső barátnőm nem volt nagymellű de azóta csak olyan volt aki tenyerbe való. Vagy két tenyerébe.
2019. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de az én érdeklődésemet a kifejezetten nagy mellű, erős szexuális kisugárzású lányok/asszonyok keltik fel!

Fontos a szex számomra, és nem csak a szexuális, hanem az esztétikai kielégülést is ők jelentik.

Az egészen kis-mellű nőket nem igazán tudom megkívánni, így nem is keresem a társaságukat - mint szexpartnernek.

(Igaz, ismerek kis-mellű, elképesztően vonzó nőket, csak nem igazán tudom nőként kezelni)

Le kéne szakadni arról a félreértelmezésről, hogy az ilyen pasik csak a mellek bűvöletében élnek!

Számomra a mell méret ugyan rendkívül fontos, de ez önmagában kevés. Kell hozzá a varázslatos, vidám, elmés személyiség, aki kellően bevállalós, igényes és szeret utazni.Nekem eddig csak hatalmas mellű kedveseim voltak.

Vélhetően ez egy enyhe anya-komplexus alapra épülő fétis.

A szüzességemet anno egy giga mellű nő vette el, és sokáig voltunk kapcsolatban...

Én azért sem kezdek kismellű nőkkel, mert nem akarom hogy bármilyen (lelki)sérülést okozzak nekik. Tisztelem és becsülőm őket is, de társnak, partnernek csak a nagymellűek kellenek.

2019. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Csak 2 barátnőm volt eddig, az egyiküknek kicsi a másiknak közepes mellméreti voltak, de sosem volt fontos nekem a mellméret.. valójában a külső sem túlzottan :) 23F
2019. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!