Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok melyiket választanátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok melyiket választanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Harisnyát vagy a combfixet választanátok? Melyiket mikor?

2019. júl. 22. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A harisnyát ha vmi elegánsabb helyre megyek, vagy esküvőre esetleg. A combfixet akkor ha a hódíás a él.


L

2019. júl. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Combfix 19/l
2019. júl. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Télen harisnya nyáron combfix
2019. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Harisnyanadrágot nem sűrűn hordok, azt nem szeretem, max csak ha valami mini ruhához vagy szoknyához kellene felenni de így gyáron azokhoz nem szeretem. Inkább combfix párti vagyok. Akár hétköznapokkor is ha ahhoz van kedvem vagy ruhához jól áll.
2019. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Combfix. Imádom, akkor is ha nem erotikáról van szó. Mindennapos viseletként.
2019. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább harisnyapárti vagyok,de ha a partnerem inkább a combfixet szereti,akkor azt is hordhatok. 18/L
2019. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább combfix
2019. szept. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!