Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik éltek/élnek szexuális életet, de ha nincs lehetőségük szexre egy ideig, akkor sem maszturbálnak?

Figyelt kérdés
Miért csinálják, ha ki vannak éhezve? Én sem vagyok rá függve férfiként, de van mikor már muszáj könnyebiteni..

2019. júl. 22. 14:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért NEM csinálják ha ki vannak éhezve *
2019. júl. 22. 14:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. De azért nem masztizok mert egyáltalán nem vagyok kiéhezve. Szerintem más se aki ilyen. 18L
2019. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos.
2019. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez változó nálam. Vannak időszakok, amikor nagyon kívánom és van, hogy egyáltalán nem. Nincs összefüggésben azzal, hogy szexelek-e.
2019. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!