Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik prostituáltakat ajánlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik prostituáltakat ajánlanátok a rosszlányokról Budapesten?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy fiatal legyen (30 alatt), ne legyen elhízott (elsősorban vékony lányok érdekelnek), vállaljon csókot és natúr franciát (lehetőleg szájbaélvezéssel) és legyen kedves.


Ha lehet, akkor csak olyan lányt ajánljatok, akinél már voltatok és igazak rájuk a fentiek.



2019. júl. 22. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ember, még arra is lusta vagy, hogy qrvát válassz magadnak? Még ezt is tőlünk várod?


Esetleg ne rendeljünk egy lányt a mamahotelbe?


Ha már csajozni láma vagy, legalább qrvázni tanulj meg egyedül.

2019. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Pedig pont a 30 felettiek a jók, mert azok nem az órát nézik és nem csak a pénzre mennek mint a fiatal lányok.
2019. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én már többnél voltam, egyik sem csúcs. Ha diszkóban szedsz össze valakit, az sokkal jobb. Érezni rajta, hogy nem hivatásos.
2019. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan azt hiszed a smárolás jó egy qrvával aki valószínűleg öklendezik a Shrek fejedtől?


Smaci olyan lánnyal jó aki vonzódik hozzád!


Amúgy is mikor összenyelveztek, egyből be fog ugrani az a kép, hogy aznap előtted 3-4 férfi angolnáját porszívózta le.


Mint egy ZS-kategóriás horrorban. Elviselhetetlen hangerővel szól a MuzsikaTV a háttérben, de nem mersz szólni neki, hogy kapcsolja ki.


Csókolózni kezdtek, és érzed a dohányos száját, ami olyan mint a Gomba bisztró hamutartója reggel 4-kor.


Ekkor horrorhangefektek mellett a nyelve hirtelen átalakul egy nagy őzbarna cigánylőccsé!


Kalányos Giambattista Vico rövid de ijesztően vastag szerszáma ez, aki reggel manduláztatta le magát SOS francián a Ladában, mikor kelt az augusztusi nap a Kozmosz-sétány sarkában.


Szegény csaj botoxos szája mertani gyűrűvé tágult ettől az amorf vetőkrumplitól.


Na most képzeld el a horrort, smárolsz ezzel a nikotinbűzös szájjal a sötétben és hirtelen átalakul a nyelve ezzé a szörnyű rémséggé!

Visító kismalacként próbálsz küzdeni sültalmával a szádban, de egyre elveszettebben fuldokolsz ettől a barna óriásmambától. Tisztán mint a Prometheusban...


Végül összesel a heverőn, mint egy zsák szar.


Lehet IMDB 4.7 pontot kapna az "Éjbarna fantomlőcs támadása II."... de ettől még qrva para kép 😃

2019. júl. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Voltam 1 éve, nagyon mű az egész. Nekem közben el is ment a kedvem tőle. A képek általában hazudnak, akkor is beállított fotók, és a valóság sosem olyan. Smárolni meg torokra élvezni eszembe se jutott. Max gumis francia.

...

Amorf vetőkrumpli meg Gomba bisztró :'d ezen sírtam. Adhatnál egy kis gombát nekem is :d

2019. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Komolyan azt hiszed a smárolás jó egy qrvával aki valószínűleg öklendezik a Shrek fejedtől?"


Csakhogy tudd nem csak rondák mennek qrvázni. A nők szerint eléggé jó pasi vagyok és már sok qrvát megtoltam. És a tapasztalatom, hogy sok nő nem jól csinálja ezt a mesterséget. 22F

2019. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 Tudok egyedül is, voltam is már többször is prostinál, csak könnyebb igényes lányt találni, ha valaki ajánl onnét egy lányt.


#2 Szerintem ez nem a kortól függ. Nekem a 30 felettiek túl idősek.


#3 Én is voltam többnél is és ezután is menni fogok. Diszkóba pedig nem járok.


#4 Vicces vagy, de nem minden prosti olyan igénytelen, amilyennek hiszed. És igen, nekem jól esett a csókolózás velük, a dohányosokkal is.

2019. júl. 22. 19:44
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Pedig ajánlanám a diszkót. Igaz, kevesebbet lehet behúzni, főleg már aznap éjjel, de lehet száz k*rvád is, egyikkel sem lesz olyan se a csók, se a szex, mint azzal, aki tényleg téged akar (és nem az óradíját).


Nekem a szex egyik alappillére, hogy a másik fél is ténylegesen akarjon engem. Ez egy k*rvánál nincs meg vagy minimálisan.

2019. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!