Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egész életemben össze voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életemben össze voltam zavarodva. Most sem vagyok biztos magamban. Asperger szindrómám van. Mit tudok tenni hogy boldog legyek? Nagyon magányos vagyok, de nem tudom mit is szeretnék. Lassan kifutok az időből mert megöregedtem.27f

Figyelt kérdés

soha nem tudom eldönteni hogy a lányok agy fiúk. a lánykok közűl ritka hogy tetszik valaki és a fiúk közül is ugyan ilyen ritka. a testiség sajnos nem megy egyszerűen. ritka az olan eember aki valóban tetszik. 20 évesen suliba menet láttam a buszon egy akkor 16-17 éves emó fiút, aki nagyon tetszett. imádtam minden részét. és kb 23 évesen láttam egy nagyon aranyos kb 20 éves lányt aki szintén. de élőben kb ennyi. szinte alig van ember aki elfogadható külsőleg számomra. ez egy szar betegséég amiben szenvedek de egyre jobban szenvedek, főleg a magánytól. mit tegyek? nem tudom merre induljak el. nnyit tudtam leszűrni hogy inkább a tini arcú, 17 től 26 éves korig tetszenek az illetők, az idősebbek nem. magam is elég fiatalos jelenség vagyok.


Csak olyan írjon aki tudja mi az asperger.


2017. ápr. 15. 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológussal kéne beszélned. Biztos van valami hely, ahol a hozzád hasonlók összejárnak, ismerkednek.
2017. ápr. 15. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazábòl, nem tudom mit tanácsoljak így látatlanban. Rengeteg az ismeretlen - körülbelül, hol vagy a spektrumon, mennyire tudsz - vagy tanultál meg funkcionálni ismert és/vagy ismeretleb emberek társaságában... stb.

Mindenképpen ki kell mozdulnod a konfortzònádbòl, mert a dolog nem varázsütésre működik. Talán meleg szervezetek által rendezett eseményt keress fel, beszéld meg az emberekkel, vagy a szervezővel mindenképpen, hogy te aspie vagy, mond meg nekik mit szeretnél... stb. Biztos megértőek lesznek. Találkozhatsz talán valakivel aki tetszik neked, benne lehet a pakliban, hogy kölcsönös a dolog. Ha igen, biztos megértő és türelmes lesz hozzád.

De ha csak ülsz, és nézel ki a fejedből, sajnos nem fog összejönni a dolog, vagy csak nagyon nehezen. Szòval, szerintem keress fel meleg közösségeket/mozgalmakat/társaságokat. Ott lehet legnagyobb esélyed. De a külső megjelenésedre mindenképpen pròbálj meg odafigyelni, amennyire csak tudsz.

Sajnos látatlanban tényleg nem tudok többet javasolni, nincs kettő egyforma aspie. Ki kell mozdulni, bátorságot venni magadon, tanulni - fejlődni!

2017. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!